Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Piros vagy fehér rózsa inkább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piros vagy fehér rózsa inkább?

Figyelt kérdés
Pár hete randizgatom egy lánnyal és jövő héten születésnapja lesz. Virágot szeretnék adni neki, de nem tudom, hogy vörös vagy fehér rózsa mellett döntsek. A vörös klisés kissé, főként ez tart vissza tőle. (18 évesek vagyunk)

2022. máj. 6. 08:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a sárga rózsa is nagyon tetszik, szerintem gyönyörű, és se nem nyálas, se nem klisés :)
2022. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
#11, amennyire én tudom, a sárga rózsa a barátságot jelenti, szóval kapcsolatban inkább érdemes fehéret vagy pirosat adni. De a fehér nem klisés, szóval én arra szavazok!
2022. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

#12: nem ismerem a virágnyelvet, nekem csak szimplán tetszik a sárga rózsa.

A fehérrel nekem annyi bajom van, hogy eddig leginkább csak temetéseken láttam, mint sírkoszorú, bár az tagadhatatlan, hogy szép...

2022. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen vörös, szép, egyértelmű és ennyi. Vagy ahogy írták legyen vegyes. Vagy legyen minden színből amiből van 1.
2022. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
Menj a virágoshoz, szagolj meg mindkettőből egyet-egyet, és amelyiknek kellemesebb az orrodra gyakorolt hatása, azt vidd. Első dolga lesz megszagolni.
2022. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
A sárga rózsa is gyönyörű, azt is vehetnél neki. A színe az mindegy , ő örülni fog bármilyen színű virágnak. Értékelni fogja, hogy gondoltál rá, és hogy szeretettel adtad
2022. máj. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Én már attól elolvadnék a lány helyében, hogy virágot viszel neki. Nekem teljesen mindegy lenne, hogy milyen színű, nagyon örülnék neki, és szerintem ezzel sok más lány is így van<33
2022. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!