Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeret engem ez a fiú, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem ez a fiú, vagy csak beképzelem? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztájtársam, akivel korábban is jóban voltunk. Kb április eleje óta gyakraban beszélgetünk, néha meg is ölelt. Ha beszélgettünk, akkor mindog csillogó szemmel hallgatott, egyszer beszélés közben meg is simogatta a karom. Viberen is többször küldözgetett nekem piros sziveket meg csók emojikat.

Most elhívott engem fagyizni szombat délutánra. Örúltem, de a barátnőm mondta, hogy egy másik barátnőjét, aki évfolyamtársam, szintén elhívta fagyizni a srác, holnapra. Meghogy hétfőn tesi előtt a tornaöltözőben hallotta, hogy ez a csaj is kapott a neten sziveket meg ilyesmi kis jeleket a fiútól.

Most nem értem, nekem eddig az jött le ebből, hogy mintha kicsit szerelmes lenne belém, de közben ezzel a csajjal is kavar!


Én 18 vagyok, a fiu is



2022. jún. 16. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Több vasat tart a tűzbe. Ha neked ez a mentalitás nem oké, akkor mondd vissza neki, amit hallottál és hagyd ott. Ha viszont nem zavar, akkor meg törekedj arra, hogy téged válasszon.
2022. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmehetsz vele fagyizni de ha nagyon zavar ez a dolog akkor ne...
2022. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a barátnőd féltékeny rád, és keveri a szart
2022. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vele, és tisztázd le vele a dolgot, mert lehet, hogy #3-nak van igaza.
2022. jún. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
54%
vagy a srác, vagy a barátnőd backstabber
2022. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!