Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen témákat kellene érinten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákat kellene érinteni egy randin?

Figyelt kérdés

Mondjuk előző kapcsolat? Honnan tudhatom meg azt, hogy neki is bejövök, mert nekem nagyon tetszik.


17/F



2022. júl. 3. 13:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Honnan tudhatom meg, hogy a lány mit érez irántam?
2022. júl. 3. 13:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kapcsolat az, amit soha.
2022. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Szabadidő, család, közeli és távoli tervek, ízlesbeli dolgok, mit szeret mit nem, inspiráció gyűjtés kövi randihoz, bármi amire kíváncsi vagy, nem tudom volt-e már barátnőd, én azt szoktam még megkérdezni, amit az előzőeknél nem volt jó. Persze ezt nem mondom meg. Tehát hogy mennyire vagy féltékeny típus? Mennyire tudod tolerálni, ha barátokkal is töltők időt, vagy elmegyek inni? Bár ezeket már lehet a második randin inkább, mert előtte fölösleges, ha úgy sincs meg a kölcsönös szimpátia. Szóval első randin ismerjétek meg egymásról az alapokat, hogy milyen ember a másik. Ha őszintén figyel rád, válaszol rendesen, nem a telefonját basztatja közben, akkor jó vagy nála, meg ha elmegy veled randizni akkor már tetszel neki valszeg, aztán meg ahogy elköszöntök, abból tudni fogod, hogy jól sikerült e a randi vagy nem.
2022. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó vagyok, 24/f
2022. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mondjuk mondjam el neki, hogy én mit érzek iránta?
2022. júl. 3. 14:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Első pár randin azt se! Azzal csak elriasztod.
2022. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondhatsz hogy tetszik neked, de azt is inkább specifikusabban csináld, hogy megdícsérsz rajta valamit. Amúgy meg semmiképp. Nyilván tudja hogy tetszik neked, azért hívtad el randizni. Nem kell megbeszélni az egyértelműt mindig, mert elveszik a varázs. Olyat meg hogy szerelmes vagy meg ilyenek, felejtsd el, semmiképp. Majd. Később. Talán. Ne legyél buta.
2022. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Kvantummechanika, húrelmélet, asztrofizika...
2022. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom milyen idősek vagytok. Nekem a tiniszerelmem lett a férjem és vannak azért sarkalatos pontok, amiket jó lett volna, ha az elején beszélünk meg.

Az alap ismerkedős rész a hobbik, mit csinál a szabadidejében, mit NEM szeret csinálni, kedvenc étel, kedvenc film stb.

A többi meg nem első randis téma, de 17-18 felé ha tartós kapcsolatot keres az ember, akkor nem hátrány letisztázni, hogy akar-e a másik házasodni, gyereket, meg háziállatot. Vagy milyen káros szenvedélyei vannak, hogy tudjunk még az elején dönteni, hogy együtt tudunk-e élni vele.

2022. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Semmit sem kell, arról beszéljetek, amiről jól esik.
2022. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!