Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találjam Alfacityből a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjam Alfacityből a srácot?

Figyelt kérdés
A hétvégen voltunk Alfacityben, és volt egy srác akit láttam szombaton, többször is.Ha jól láttam egy vörös 159-ük volt(talan az apjával volt), és kempingeztek. Szombaton egy piros, fekete inget viselt, bézs gatyával, barna haja volt.Vasárnap reggel "vett észre", szemeztünk, de féltem odamenni. legyszi segitsetek, esetleg ha latod ezt kerlek irj:) (aki nem tudja esetleg, alfacity autós találkozó:)
2022. júl. 11. 20:33
 1/2 gagexbabexx ***** válasza:
Erre sajna elég kicsi az esély így...:(( De azért a remény hal meg utoljára:D
2022. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eseménynek az oldalát megnézni esetleg, vagy akik nyomon követik, vagy instára raknak ki képet a helyszínről?

Bár tudom, ez olyan téren lehet hülyeség, hogy sok ember profilja privát, de lehet hogy pont véletlen beleakadnál.

+ Lehet más találkozókra is jár ki, meg szokott lenni pl drift is meg hasonló események. Így egy próbát megérne még hasonló helyekre menned, arról nem is beszélve hogy ha szintén oda vagy az autók világáért, akkor jól is érzed magad egyúttal.

Mindenesetre sok sikert!😁😌

2022. júl. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!