Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok véleményére vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleményére vagyok kíváncsi leginkább, hogy ők hogy viszonyulnának az első lány helyében, ha esetleg ráírnék a barátnőjére. Gáz lenne?

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövidre fogni, de van 1-2 előzmény ami befolyásoló tud lenni. Tehát külföldön járok suliba, valamint diákmelózom. A munkahelyen van 1 más nemzetiségű lány, aki bejön és próbálkoztam nála. Találkozás is volt, azonban vizsgáira való tanulás miatt, elvileg a 2 hetes szünetben sem volt ideje találkozni velem. Mivel tetszik a lány, ezért akartam adni még 1 utolsó esélyt a dolognak, így tegnap megpróbáltam elhívni valamelyik nap valahova. Azt mondta rendben, de ezen a héten oszt. kirándulásra megy, jövő héten meglehet oldani, azonban utána 4 hétre nyaralni megy.

Több haverom is mondta, hogy szerintük hagynom kéne ha még jön össze a jövő héten való találkozás, és ismerik a barátnőjét, aki szintén magyar és elég jól néz ki. A magyar lány tanított pár alap dolgot a lánynak, amikkel dicsekedett nekem a lány , meg mivel legjobb barátnők, ezért értelem szerűen tud rólam, valamint azt is, hogy hogy nézek ki instagramról. Nem ismerem még látásból sem, csak képen láttam meg hallottam h kedves. Viszont a lánnyal akinél eddig próbálkoztam sem rossz a viszonyunk, munkában sokszor beszélünk, de nem igazán tűnik úgy, hogy bármit is szeretne tőlem.

Ha visszautasít a lány, akkor nagyon gáz lenne bepróbálkozni a barátnőjénél? Elvégre úgy sem volt közöttünk semmi komoly, csak egy találkozás meg beszélgetések.


19F

18 éves lányokról van szó



2022. júl. 12. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, megpróbálhatod, de valószínüleg a magyar csaj már elég sok dolgot tud rólad, szóval nem feltétlen érdemes rámenni.
2022. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Részben igazad lehet, de mégis mit tudna rólam? A másik lány se tud olyan rettentő sokat rólam, szóval ha mindent is elmondott se ismer. Azonban pont emiatt nem vagyok biztos a dologban, de veszteni valóm se igazán van ami eszembe jutna.
2022. júl. 12. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!