Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit viseljek első randin?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit viseljek első randin?

Figyelt kérdés

Valószínűleg csak sétálunk majd egyet és beülünk egy kávézóba, viszont nem akarok se túl kiöltözni, de mégsem egy farmer-póló kombóba mennék. Viszont fontosnak tartom, hogy komfortosan érezzem magam benne és ne feszengjek.

Ui.: abba se vagyok biztos, hogy ez egyáltalán randinak nevezhető e már, inkább csak egy ismerkedős találkozó? (Bocsánat itt a kétségeimért)



2022. júl. 19. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Fiú vagy lány vagy?
2022. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
36%

Hol ismerted meg? Mióta ismered?

Mert ezek fontos tényezők

2022. júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Korulmenyeket nem igen írtál szval magambol kiindulva valaszolok,gondolom lany vagy egyepkent:)

1,Szolid nyári ruhát vennék fel,platform utcai cipovel.

[link]

[link]


2,Egyszeru topot minivel/csinibb shorttal/farmernacival es egy inggel ha huvosebb lenne este fele,vagy fujna a szel

[link]

[link]


3,Vászon nacit toppal

[link]

2022. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A válasz egyszerű: azt amit akarsz. Teljesen felesleges ezen agyalni.
2022. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok, 17 éves. Igazából a fiút régóta ismerem és úgy jóba is voltunk, viszont mostanában kezdtünk el úgy ténylegesen beszélni egymással.
2022. júl. 19. 23:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
4essel értek egyet. Nem kell aggódni ilyeneken. Bár tény fiúként más picit.
2022. júl. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
amelyik ruhádat te szereted viselni: ha neked tetszik a ruha és örömmel viseled, akkor neki is tetszeni fog
2022. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet egy egyszinu sotetkek vagy fekete farmer es fele egy egyszinu polo vagy egy nem fehér blúz.

Pl ha beturod az feldobja. Vagy egy nyaklanc

2022. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Egyberészes szűk ruhát, bugyi nélkül. Azt csak fel kell picit húzni..
2022. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én (egy hűvös decemberen, kabát alatt persze) karácsonyi pulcsiban és egy teljesen átlagos farmerben mentem életem első randijára.na meg egy ezer éves, kissé kopott bakancsban.

Ennek már 3 éve és azóta is együtt vagyunk.


Így utólag már látom, jól döntöttem. Győzött a kényelem és még önmagamat is adtam. :)

2022. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!