Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért akarja magával hozni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja magával hozni a barátait?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm bemutatott engem egy másik baráti körének ahol megismertem egy fiút. Élőben is nagyon jól kijöttünk aztán később üzenetekben beszélgettünk tovább (ő írt rám). Egyértelműen flörtöltünk egymással, több volt mint egy baráti beszélgetés, de amikor oda jutottunk, hogy találkozzunk mondta, hogy ismerjem meg a barátait és hozza őket is. Miért akarja hogy ott legyenek a barátai? 19 évesek vagyunk mind a ketten
2022. júl. 22. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Lehet, hogy gangbanget akar.


Mindenesetre nem jó jel szerintem.

2022. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy a barátainak is meg akar mutatni....
2022. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Csak írd vissza, hogy szeretnéd először őt jobban megismerni, szóval inkább találkozzatok kettesben.
2022. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mind fiúk?

Az oké, ha megint lesz vmi összejövetel abban a baráti társaságban és mindketten ott lesztek és akkor tudtok találkozni, beszélgetni.

De ha úgy gondolta, hogy csak te és az ő fiú barátai, az nagyon fura. Tuti nem találkoznék velük.

2022. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első találkozásra nagyon meredek. Jó, hogy nem akarja hozni a rokonságot is...

Nem, az első találkozás alkalmával pont az a lényeg, hogy ti ketten beszélgessetek, ismerjétek meg egymást.

Ha ragaszkodik a kíséretéhez, akkor mondd le, amíg, nem hajlandó kettesben találkozni.

A barátikör és a család bemutatása jóval későbbi lépés, szerintem.

2022. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mind fiúk, egyiküket se ismerem
2022. júl. 22. 17:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele így. Nem valószínű, de sajnos lehetnek rossz szándékai is.
2022. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
8: akkor ne találkozz vele. Ez nagyon furcsa.
2022. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Mert kisfiú még és fél a lányoktòl.
2022. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!