Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok akikkel együtt vagytok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akikkel együtt vagytok, mi az oka ami miatt szeretitek? Tehát mi az amit bírtok bennük?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert nekem nem jött össze egy lánnyal sem....

Lehet, hogy a végén összejön, de az is lehet, hogy padlót fogok...


2022. júl. 22. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Bírom a mosolyát
A hangját
A szemét
AZ agresszivitását
A képét
A humorát
A szakállát
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A kedvességét,az empátiáját.
2022. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül nem tudok egyet választani.

Mindent szeretek a pasimban. Úgy szeretem ahogy van.

2022. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, ahogy szeret, ahogy átölel, ahogy vicceskedik. Meg mindent.
2022. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Farkat
2022. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A személyiségét.
2022. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem egy dolog miatt jövünk össze valakivel és nem is csak azért merd kedveljük. Közös az értékrendünk, hasonló dolgokat szeretünk. Szeretem benne, hogy intelligens, jó a humora, hogy magabiztos és törődő. Hogy megvéd és boldoggá akar tenni. Hogy rá mimdig számíthatok és bízhatok benne. Ezek mellett, persze tetszik külsőre is. Tetszik a szeme, ahogy mosolyog és ahogy nevet. Tetszik a teste és a haja is. De azért tetszik, mert hozzá tartozik.
2022. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Mindent szeretek a páromban, nem lehet egy dolgot mondani.
2022. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

Irracionálisan romantikus elképzelés lenne az, hogy mindent szeretek benne. Dehogy szeretek mindent benne, van, ami kifejezetten idegesít. Inkább azt szeretem, hogy ezektől tűnik ő is ugyanolyan tökéletlen, csiszolni való, vétkező embernek, mint bárki más, és nem idealizálom túl, mint valami szőke herceget, nem érzem magamnak nem érdemesnek mellé.

Szeretem benne, hogy jóval erősebb nálam, de nem kezel úgy, mint egy porcelánbabát, és állandóan civakodunk. Szeretem, hogy idősebb, ezért folyamatosan tanulok tőle valami újat. Szeretem, hogy egyezik a humorérzékünk, szeretem, hogy bármennyire is függetlennek mutatja magát, a végén mindig elgyengül ez a palást és látni rajta, hogy szüksége van rám. Szeretem, hogy szerepet játszok az életében, nem szégyell megmutatni. És persze ez magával vonzza, hogy imádok vele testi kapcsolatban lenni, minden tökéletlenségével együtt.

2022. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!