Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit irhatnek neki? (Temaotletek)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irhatnek neki? (Temaotletek)

Figyelt kérdés
Van egy srac ( 11.-es, en 9.-ik) akivel mar viszonylag egy joiedeje beszelgetek, eloszor nehezen mentek a dolgok de most mar egy kicsit jobban haladunk, ritkan elerheto de amikor igen mindig elolvassa amit irok es valaszol ra, olyankor sokaig szoktunk beszelgetni. Mar szo volt a csaladrol, a munkajarol meg arrol hogy mit csinalt nyaron, de most eltelt egy het es o irt utoljara es nem tudom mit valaszoljak neki. Sulira most nem szeretnek rakerdezni, meg ne kelljen azon gondolkodni. Csak temaotletek kellenenek, barmire valaszolna csak most kisse elfoglalt vagyok meg ideges, de nagyon szeretnen neki irni csak nem tudom atgondolni hogy mit lehetne. Az is jo lenne ha tema melle tudnatok irni esetleg meg egy-ket kezdo mondatot. Remelem talalok majd kozottuk olyat ami jo lesz

#tanács #üzenet #tema otletek #Hogyan hivjam el randizni #Hogy keruljek kozelebb hozza
2022. aug. 9. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem minél előbb élő találkozásokká kellene ezt alakítani! Az írogatás amennyire kényelmes, annyira súlytalan is. Illetve rengeteg információról maradsz le. Nem látod az arcát, miközben kommunikáltok. Próbáld elérni, hogy találkozzatok. Pl.: "Nincs valami ötleted, hogy mit csináljak holnap délután?" Vagy: "Kicsit unatkozom, jó lenne valami program, te mit csinálsz?"

A témákhoz: derítsd ki, hogy őt mi érdekli a világból, illetve mondd el, hogy téged mi. Mik a terveid, s neki? Hová szeretne elutazni az életben?

2022. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!