Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen temakat hozzal fel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen temakat hozzal fel? Hogy szerezzek magamnak onbizalmat?

Figyelt kérdés
A lenyeg az, hogy van egy lany aki nagyon tetszik. Megkerdeztem tole, hogy talalkozunk-e, igennel valaszolt. Viszont ez nekem igy nagyon fura, meg sosem voltam hasonlo helyzetben. Akarhany lannyal beszeltem eddig, mar valamennyire ismertem, ezt semennyire. Milyen temakrol tudnek vele beszelni, hogy jobban megismerhessem? Hova hivjam el az elso ,,talalkozasunkkor”?

2022. aug. 12. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A témákat neked kell kiötölnöd, de azt javasolhatom, hogy ne ilyen "adathalom" beszélgetések legyenek, hanem például amellett, hogy megkérdezed, mi lesz, ha nagy lesz, fűzd hozzá, hogy "Várj, had találjam ki" majd tippelgess, és máris ilyen lazább hangulatú lesz a beszélgetés..
2022. aug. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj erre úgy, mint egy jó lehetőségre, hogy bármit kérdezhetsz. Annyira nem tudsz róla semmit, hogy bármi jut eszedbe jó.
2022. aug. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
ékezetet rakni luxus?
2022. aug. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges előre témákon gondolkodni. Többek között ez fogja megmutatni, hogy mennyire passzoltok egymáshoz, mennyire van meg köztetek a kémiam
2022. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*kémia.
2022. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
legyél rá kíváncsi, gondold át, hogy mi érdekel vele kapcsolatban. Nem baj, ha nem beszéltek folyamatosan, lehet néha kis szünet is, ettől nem kell pánikolni. Tök jó, hogy szeretnéd jól csinálni, de ne vedd halálosan komolyan, tehát nem baj, ha nem lesz minden tökéletes! Ez egy jó dolog, ami most veletek történni fog, örülj neki.
2022. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a biztato valaszokat❤️
2022. aug. 12. 22:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!