Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok segíteni randizásban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni randizásban?

Figyelt kérdés

Szóval én meg két barátom barátnőt szeretnénk az osztályunkból de nem tudjuk hogy melyik randira jönnének el szivessebben a lányok

Az egyik az hogy közösen elmegyünk pizzázni

A másik lehetőség hogy mindenki elmegy külön egy lányal sétálni

Melyikre jönnének el szivesebben szerintetek?



2022. aug. 17. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként mindenképp a külön sétálást választanám. Ha közösen mentek el, az úgy jön ki, mintha csak haveri pizzázás lenne.
2022. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Először menjetek hatosban, és ha az jól sikerül és mindenki megtalálja a párját, akkor utána külön is.
2022. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi én is ezt mondtam nekik de az egyik azt mondta hogy előbb össze kell barátkoznunk pedig a suliba nekünk van táncóra és ott lényegében már összeismerkedtünk velük
2022. aug. 17. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés...


Ha nekem tényleg tetszik egyikőtök, akkor kettesben.


Ha nem alakult még ki erős vonzalom, akkor hatosban inkább. Ha nem is jön össze semmi később, lehet egy baráti társaság kialakul majd.

2022. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Mi ez, sorozatlövés házinyulakra? Jesus.


Van veletek egykorú 70000 lány, picit fiatalabb aki meg szobajohet 200-300.000.

Komolyan abbol a 10bol kell valogatni akivel kényszerkozosseget alkottok az osztalyban es roppant kínos minden csetlés botlás szakítás? Ne legyetek mar ennyire nyomik, tessek a ketrecen kivul ismerkedni.

2022. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Először én is a pizzázást javasolnám. Ott elég sok minden kiderül, hogy a lányok egyáltalán nyitottak-e a dologra. Nekem kicsit az furcsa a dologban, hogy hárman egy időben bepróbálkozni 3 osztálytársatoknál elég rizikós vállalkozás. Ráadásul ott van, hogy házi nyúlra nem lövünk, ami nem akkora hülyeség. Ha rossz vége lesz, még évekig egymást kell néznetek, és lehet, hogy a lányok is úgy fogják felfogni, hogy csak egymással versengtek.
2022. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!