Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, hogy emiatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy emiatt dobtam a srácot?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy fiúval. Beszélgettünk 2 hétig, aztán megbeszéltünk egy talit.

A talin elmondta, hogy igazából autista. Oké, ezzel még nem is lenne baj, nade miért nem mondta? Röviden lezártam a randit, és otthagytam. Azóta nem beszéltünk, nem is akarok. Mennyire voltam bunkó? És miért nem szólt? Azért ez olyan dolog, amit az ember szeretne előre tudni.

Én 16/L, ő 18/F.



2022. szept. 19. 00:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Bunkó voltál te is, de ő is, hogy nem közölte előre. 1-1, ne érezz bűntudatot.
2022. szept. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert különböző szintjei vannak az autizmusnak és mivel neki ez a mindennapja de lehet nem meghatározó így csak feljött neki/úgy érezte megkéne említenie. Egyik barátomról kb 6 évig nem tudtam hogy aspergeres míg exemről nem tudtam hónapokig hogy autista, mert nem látszódott ők úgy érezték "egyértelmű" de semmiképpen se dobtam volna valakit ha amúgy tetszenek mert ha előtte nem vettem észre/nem volt rossz akkor miért dobnám ki utána? Persze nem szép dolog valamit eltitkolni, de 2 hét beszélgetés és egy találkozás még nem az a távlat amikor ez baj lenne... vagy mutatkozzanak be úgy "Szia Józsi vagyok 42 autista"?
2022. szept. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Te is bunko voltal
2022. szept. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te 10x nagyobb bunkó voltál am.. de látszik,hogy nem egy érett nő vagy,hisz csak 16 vagy,így nem lehet hibáztatni. A srác tanult belőle remélhetőleg és nem kezd kisebbekkel. Neked csak annyit tudok tanácsolni,hogy attól mert neten beszelgetsz valakivel az egy dolog..tudod normálisan élőben ismeri meg egyik a másikat..és ott is fogsz meg tudni nem egy dolgot a másikról majd..beszelgethetsz te 1 évig is vele..és akkor majd ha valami élőben nem tetszik szó nélkül lelépsz és ennyi volt? Próbálj kommunikálni..lehet megmentette volna ezt a helyzetet is,és talán más lett volna most a véleményed a srácról is.
2022. szept. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez fake kérdés,ha nem az kiégek h vannak ilyen csajok xd
2022. szept. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Aki úgy beszél egy másik emberről, mint egy darab szemétről - "dobtam" - hááát.... inkább nem mondok semmit.
2022. szept. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Akik lepontoztak, nyugi, a fagyi majd visszanyal...
2022. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Szégyelld magad, azért egy szexet megejthettél volna vele búcsúzóul, legalább később elhenceghetted volna, hogy voltál már ilyesféle sráccal is :-D
2022. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem a problémát. Elmondta hogy autista. Ennyi?
2022. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Korábbi válaszolók is írták, hogy az autizmus mindenkinél másképp nyilvánul meg, elképzelhető, hogy amennyiben nem említette volna Neked, észre sem veszed rajta semmilyen jelét. Nekem is van olyan barátom a gyerekkoromból, aki nemrég beszélt nekem erről és eszembe nem jutott volna róla az elmúlt 20 évben.


Azt gondolom, hogy egy értékelendő gesztus, hogy ezt elmondta, gondolom szerette volna, hogy tudd.


Nyilván azt csak Te tudod megmagyarázni, hogy az Ő betegségében mi zavar Téged, viszont lehet egy magyarázattal tartozol neki, fordított helyzetben magad is biztos kíváncsi lennél.

2022. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!