Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, hogy emiatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy emiatt otthagytam a srácot?

Figyelt kérdés

Ismerkedtünk egy sráccal. Az első randi jól sikerült, aztán megbeszéltük a másodikat. Egy parkba mentünk, bár ez lényegtelen.

Beszélgettünk, kicsit pikánsabb dolgokról is, amikor bevallotta, hogy pelenkakedvelő. Ami azt takarja, hogy szeret pelenkát hordani, és használni azt. Az abdl-nek az a része nem izgatja, hogy babaként viselkedjen, csupán a pelenka része. Megkérdeztem, és nem betegség miatt hordja, hanem mert élvezi. Kiderült, hogy már az első randin is rajta volt, és a másodikon is.

Nekem ez egyáltalán nem fér bele, ezt meg is mondtam neki, elköszöntem, majd otthagytam.

Másnap írtam, hogy ne haragudjon a reakcióm miatt, de nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba, és nem kívánok tovább ismerkedni.


Szerintem aránylag kulturáltan intéztem, mégis bűntudatom van, mert gondolom rosszul esett neki.


Csajok, ti mit tettetek volna a helyemben? Nagyon bunkó voltam?


Én 16 éves lány vagyok, ő 20 éves fiú.



2022. okt. 2. 13:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, bunkó voltál.
Nem voltál bunkó, korrekt reakció volt a részedről.
50 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%
Tök jogos és nyílt kommunikáció. Semmit sem csináltál rosszul, csak kifejezted a saját igényeid és határaid, ebben aztán semmi nincs, amitől rosszul kellene érezned magad. Ha a srác siránkozik és értetlenkedik, azzal az ő saját éretlenségét fejezi ki.
2022. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Így kellene mindenkinek. Nem terelni, mismásolni, maszatolni.
2022. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :)


#2 Sosem voltam az álszenteskedésnek a híve. Ha valakivel valami bajom van, akkor azt szeretem a szemébe mondani, és nem terelni, áltatni, hogy nem gond, valami lehet ebből.

2022. okt. 2. 13:51
 4/30 A kérdező kommentje:

Jajj 2-es, ne haragudj, véletlenül a "félig hasznos"-ra nyomtam. :(

Hagyd figyelmen kívül, a válaszod teljesen hasznos. :)

2022. okt. 2. 13:54
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy voltál bunkó.

Jól tetted hogy otthagytad.

2022. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
4: aranyos vagy :) szerencsém, hogy ezek az értékelések sosem érdekeltek :D
2022. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már nincs annyira bűntudatom. :)
2022. okt. 2. 14:10
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
Nincs is miért. Ezek a pelenkafétisesek tisztában vannak azzal, hogy nagyon kevesen tudják elfogadni őket.
2022. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen beteg kcsöggel ne találkozz!!
2022. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%

Nem voltál bunkó, ez elég normális viselkedés volt.

Inkább az a kérdés, hogy ez miért nem fér bele neked?

Mondjuk valami olyan lehet benne, hogy akinek ilyen problémája van, annak nyilván van más baja is.

2022. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!