Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéltek egy randin?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéltek egy randin?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és már volt két randim, de mindkettő elég lapos volt, gyatra párbeszéddel. Így nem is történt semmi. Hétfőn viszont megint lesz egy randim és szeretnék tippeket, hogy mivel lehetne kicsit érdekesebbé tenni a randit. Köszi.
2022. okt. 8. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy ha ténylegesen érdeklődtök egymás iránt, akkor bármilyen téma jó lehet, hisz az a fontos, hogy együtt legyetek. Egyébként lehet beszélni pl hogy milyen napotok volt, ha egy suliba jártok akkor arról, ha nem akkor az hogy kinek milyen, csomó ilyen téma lehet.
2022. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy randi lényege az, hogy megismerjétek egymást. Kerdezgessetek a másikról, bármit amit meg szeretnétek tudni egymásról, ilyen egyszerű kérdések hogy mit szeretsz csinálni mi a hobbija ilyenek
2022. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha be akarsz vágódni a lánynál, beszéltesd! Semmit nem szeretnek annyira az emberek, mint önmagukról beszélni. Hálás lesz érte. Kérdezd a dolgairól, a hobbijáról, a családjáról, az iskolájáról, kedvenc ételéről, zenéjéről, bármiről ami érdekelheti. Csak ne legyél tolakodó, ha úgy tűnik, hogy minden titkára kíváncsi vagy, fordítva sül el a dolog. És persze ha rátaláltok egy közös témára, azért elmondhatod a saját véleményed a dologról.
2022. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó igen, hallottam már mástól is ezt a beszéltesd a nőt filozófiát, de általában elég száraz vagy unalmas a beszélgetést, de lehet csak rossz kérdéseket teszek fel, ezért kérdeztem milyen témákat dobjak fel. Köszönöm.
2022. okt. 8. 21:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A fentebb válaszolók nagyon jó, konkrét tanácsokat adtak.

Én általánosabb leszek, de szerintem használhatókat mondok: ahhoz, hogy jól megismerjétek egymást (azaz hogy a későbbiekben ne legyen köztetek erős vita, ahhoz BÁRMIRŐL lehet beszélgetni. Ha meglátsz egy repülőt a levegőben, kérdezd meg repült-e már. Ha vándormadarakat látsz akkor kezdj beszélgetést róluk, mit gondol a vándorlásukról. Kérdezd meg a kedvenc ételeit, mit csinál a szabad idejében. Mindezt mondd el a magad oldaláról is neki, sőt - ne mindig csak kérdezz, hanem kezdj el magadról is egy témát: mi történt veled kiskorodban, milyenek voltak a pajtásaid, mi történt egyik-másikukkal az iskolában, a játszótéren.

Kimeríthetetlen a témaválaszték, élj vele! Ritkán, de azért dicsérd meg a ruháját, frizuráját, cipőjét. Mondd el, mi érdekes történt veled valamikor...

2022. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ami minket érdekel? Hiába mondom azt, hogy mi Hegelről szoktunk beszélni, hogyha titeket az nem érdekel, nem lesz izgalmas. Nem lehet hogy nincs közös pont, ezért nem megy a beszélgetés?
2022. okt. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
selyemhernyók táplálkozási szokásairól
márc. 11. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!