Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van ilyen érzésem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen érzésem?

Figyelt kérdés

Van egy csávó aki kb.fél évig tetszett de nem volt semmi köztünk, csak köszönőviszonyban voltunk. Volt egy este ahol "összekeveredtünk" utána beszéltünk 1 napig, és rá 2nap múlva véletlen találkoztunk egy nagyobb társaságba és úgy tett mintha nem is vett volna észre (azon a napon már nem beszéltünk). Igazából nem is érintett mélyen a dolog, hamar túltettem magam rajta. Na de pár hónapra rá felkeresett és azóta már volt egy randink de nem érzem a kémiát, meg valahogy úgy nincs kedvem az egészhez, pedig amugy egy nagyon rendes csávó, egyenlőre szerintem nem is találhatnék jobbat nála, de mégis olyan érzésem van hogy nincs hozzá "kedvem".

17/L vagyok eddig még nem volt párkapcsolatom

Szerintetek az korrekt lenne ha még egy találkozóra elmennék vele és ha ott se jön meg az érzés akkor közlöm vele hogy ennyi?


2022. okt. 9. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz, de tapasztalatom és mások esetéből kiindulva ő nem igazán kedvelhet Téged és most nincs neki más (te pedig ráakadhatsz -egy ideig - a horogra). Légy óvatos és ne dőlj be az esetleges mézes-mázos szavainak, ígérgetéseinek.
2022. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem akkor ez a srác tőled jóval idősebb: 25-28 éves lehet? Ez lehet a kulcs ha így van, mert társaságban valószínű túl fiatal vagy hozzá. De négyszemközt nem és le is tolná a bugyidat. Mérlegeld ez érdekel-e. Mivel te is írtad, hogy annyira nem pörögsz rá, jó lenne tudni, hogy te mit szeretnél tőle ha valami alakul.
2022. okt. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nincs "kedved" hozzá az már egy jelzés saját magad felé.Ami nem megy, nem kell erőltetni.
2022. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!