Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szolítsak le egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szolítsak le egy lányt aki nagyon tetszik? Nem ismerjük egymást, egy busszal járunk haza és még egy ideig azonos útvonalon is gyaloglunk haza fele. Hogy menjek oda hozzá? Kérjem el az Instáját vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Van itt a gyakorin lejjebb néhány hasonló kérdés, nézd át hátha az segít valamit.


Csak hogy én is mondjak valami konkrétat: odamész hozzá "Szia, régóta szoktalak látni errefelé, merre laksz? Hazakísérhetlek?"

2022. okt. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ez működhet? Nem fog lekoptatni ezzel a szöveggel?
2022. okt. 14. 15:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy reagálna rá, de nem tudnék jobbat kitalálni. Valahogy meg kell próbálni. Egyébként arra gondolj, hogy ha te is bejössz neki, akkor úgyis igent mond, ha nem, akkor úgyis elküld, akármit is mondasz ;-)
2022. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a segítséget, hétfőn lehet összekapom magam aztan megpróbálom, szurkolj
2022. okt. 14. 16:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

(Tényleg vannak hasonló kérdések, én is ajánlom őket)


De semmiképp sem úgy, hogy szia mi az instád... Hogyha még nem beszélgettetek, nem tudod hogy posztolgat-e, hiszen sokan csak olvassák az instát.


Amit 1es ír, szerintem is jó, jobb ötletem nekem sincs. Próbáld meg "semmit nem veszíthetsz" alapon megközelíteni, ne légy tolakodó, inkább laza. Ha kedves, nem fog elküldeni egyből.


Hajrá! :)

2022. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit #1-es írt, az szuper, bár én sosem értettem, hogy minek előre begyakorolni szövegeket.
2022. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az első válaszoló nagyon jót tanácsol.

Semmiből sem áll utolérni (megvárni) és beszédet kezdeni azzal, amit fentebb ajánlottak.

Bátorság!

2022. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen srácok!
2022. okt. 14. 18:00
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

1.) Odalépsz hozzá.

2.) Illedelmesen köszönsz.

3.) Bemutatkozol.

4.) A szituációhoz kötődő kijelentést vagy kérdést teszel fel.

5.) Kontextusba helyezed az előbbi mondandód amivel továbbviszed a beszélgetést.


Pl: "Helló. Inigo Montoya vagyok. Megölted az apám. Készülj a halálra."

[link]

2022. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak hogy visszataláljak...
2022. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!