Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki bejön. Ő is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki bejön. Ő is adott kisebb-nagyobb jeleket, hogy nem vagyok esélytelen számára. Érdemes lenne elhívnom pl.: Piknikezni?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kevés az információ, de egyébként igen, viszont ő is kezdeményezhet(ne) fiú létére.


Próbáljatok minél többet beszélgetni, ismerkedni, egymás bizalmát elnyerni. És ha működik a kémia, akkor úgyis adja magát a többi.

2022. okt. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másfél hete ismerjük egymást, de már a megismerkedésünk másnapján főzött nekem és el is hozta a suliba. Mindennap beszélünk. Pár napja az én baráti társaságommal mentünk iszogatni, utána pizzázni, még a pizzamat is O fizette, mert felajánlotta. Meghívott egy sörre is. Aztán kikísért a buszhoz, megölelt, és mondta hogy írjak ha hazaértem. Az este/délután folyamán elég sok jele volt annak, hogy bejövök neki (a társaság szerint is). Reggel is jó reggelt üzenetet írt (ami nálam már egy kicsit komolyabbat jelent). Az ismeretsegunk alatt, többször is elmondta hogy vigyázzak magamra, szép vagyok.... Nem logunk együtt a suli minden szünetében, ami nem is gond, de néha az ilyentől el tudok bizonytalanodni (kicsit a nem érdeklem érzést kelti bennem), de tegnap bemutatott a legjobb barátjának 🙈
2022. okt. 15. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok

Te már a napokban feltetted ezt a kérdést kicsit máshogy ugye? :D

Ez a szöveg nagyon ismerős.


Ezek alapján viszont azt mondanám, hogy nyugodtan hívd el, töltsetek egymással minél több "minőségi" időt, amikor tényleg egymás társasága a fontos.


Az hogy nem Veled tölti az összes szünetet, sztem teljesen normális, főleg úgy hogy (még) nem is vagytok együtt. Gondolom neki is, és Neked is vannak barátaid, haverjaid, akiket nem akar teljesen elhanyagolni egy alakuló kapcsolat miatt, és tiszteletben tartja, hogy Neked is vannak más barátaid.


Ez egyébként egy kapcsolatban is nagyon fontos, főleg ha sulis kapcsolat, hogy meg kell találni az arany középutat a barátok és a szerelem között. Ha tudjátok, hogy utána délután úgyis végig kettesben lesztek, akkor suliban kicsit több időt tölteni a barátokkal, őket sem szabad elhanyagolni...


Szurkolok Nektek :)

2022. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég hámyszor akarod még feltenni ezt a kérdést? Legalabb 3x olvastam már...

Ráadasul mrgkaptad a válaszod is rá.

2022. okt. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!