Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan célozgassak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan célozgassak, hogy csókoljon meg?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy van egy barátom, lassan három hónapja, hogy randizunk és még mindig nem csókolóztunk. Nekem már elég sok volt, neki ez lesz az első, és teljesen megértem, ha izgul. Egyik találkozásunkkor mikor esett az eső, megszólal: olyan romantikus esőben csókolózni. mire én kuncogtam, de persze nem történt semmi. És próbàlok a szememmel valahogy hatni rá. Borzalmasan várom màr és türelmetlen vagyok, mellesleg tudom H o is vagyik rá.Ti mit gondoltok, mit mondjak, vagy tegyek? Esetleg megtegyem a kezdő mozdulatot? ;)

2022. nov. 6. 18:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem érdemes finoman megtenned a kezdő lépést
2022. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Hát, nehéz ügy, én egy idő után kezdeményeznék, de azért előtte bevetnék mindent. :D

Hozd fel minél többször a témát, nézz a szemébe és az ajkára felváltva, közben ha beharapod a saját ajkad, próbálj meg néha közelebb hajolni hogy lássa hogy készen állsz, csak érteni fogja...

Nem tudom hány évesek vagytok de azért három hónap után már magától is kezdeményezhetne ha 15+osok vagytok akkor mindenképpen.

Szerintem ha hosszabban nézel a szájára, az tuti módszer

Vagy ha pl hazakísér és elköszönsz de még nem mész be hanem mintha várnál vmire, hátha rájön :)


Szurkolok :D <3

2022. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Jah igen, én lány vagyok 16, o 18 lesz nemsoká :D
2022. nov. 6. 18:40
 4/23 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket😊
2022. nov. 6. 18:42
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is meg kell adnod neki a kezdő löketet.
2022. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%
Csokold meg
2022. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
21%

Istenem, na ezért ne randizzatok nagyra nőtt gyerekekkel, lányok. Szánalmas. 3 hónap?

15 éves korom óta ha az első randin nincs csók, ott valami nagy gond van a kémiával.

2022. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Öleld meg búcsúzásnál, és hajtsd oda a fejed.

Puszi az arcára, aztán fordulj felé.

2022. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 NTBS ***** válasza:
100%
Beszélgetés vele.
2022. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket. Valóban kicsit éretlen még, de nagyon szerethető és szexis.


Am, erről hogy beszélgessek vele? Pl: arra gondoltam hogy csókolj már meg végre baszki:D

2022. nov. 6. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!