Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez miért van? Mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel párszor találkoztam,amikor azt éreztem,hogy neki én nem tetszek,nekem akkor bejött,de utána elkezdtem kételkedni benne,hogy tényleg össze akarnék-e jönni vele és most jöttem rá,hogy amikor azt érzem ,hogy neki is bejövök, általában akkor van ez.

Most megint találkoztunk és megint határozottan érzem,hogy tetszik. (Most megint az ő részéről nem vagyok biztosan a dologban)



2022. dec. 18. 20:21
 1/5 anonim válasza:
71%
Szerintem várd meg, amíg újra találkozol vele, és ha akkor azt érzed, hogy még mindig tetszel neki, akkor írhatsz neki akár messengeren is, hogy hogy van meg ilyenek..
2022. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked bejön, és ezt adj tudtára.

Gondolom azért semlegesen viselkedett, mert nem vett észre, vagy ugyanugy közömbösen viselkedtél

2022. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Suli után hívd el valahova így átok meg egy kávét vagy mindegy mit és beszelgessetek. Közben figyeld a reakcióit, vagy ha ennyire nem vagy bátor csajszi akkor kérj tőle segítséget valamelyik tantargybol . Aztán ismerkedtek meg jobban egymást, bár házi nyúlra Nem lövünk, de én is beleestem ebbe a hibába és nem bántam meg hogy így alakult. Sok sikert, beszélj vele, legyél bátor, ha meg esetleg mégsem szeretne semmit, akkor találsz jobbat, ennyi! Hajrá csajszy!
2022. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ő mit gondolna egy kapcsolatról veled.
2022. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fiu vagy , vagy leany vagy?
2022. dec. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!