Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tinilányok miért a legmenőbb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinilányok miért a legmenőbb, legdivatosabb, legnépszerűbb fiúkat veszik észre?

Figyelt kérdés

Tini lányok az ilyen 17-18 évesen tetkós, felnyírthajú, menőgyerekeket szerink.

Miért csak az ilyen fiúkkal akarnak kapcsolatban lenni? Elvileg a lányok érzelmesek, de ezek a fiúk nem arról híresek hogy annyira szeretnék a lányokat. De akkor mégis miért ez kell a lányoknak?


Azok a fiúk akik szolidak, rendesek ők velük mi lesz? Hogy találjanak baraátnőt?


2022. dec. 19. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nekik is esélyük van, eleve nem kell általánosítani, mert azért ez nem minden lányra igaz

18 L

Ha akarod írhatsz

2022. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért őket veszik észre?

Mert ők a feltűnőek

2022. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem kell általánosítani, mert mindenhol vannak kivételek. Másrészt azért, mert egy "menő/vagány" fiú-lány párosra hamarabb felfigyelsz, mint egy valós érzelmekkel teli értékes kapcsolatra. Legalábbis szerintem.
2022. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyökér vagy, és csak azokat a lányokat veszed észre, akiknek ez kell
2022. dec. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most tökéletesen jellemezted azokat a fiúkat, akiket messze elkerülök...


Ne általánosíts! Soha. Vannak normális lányok bőven, hidd el.


17/L

2022. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A kirakatban is a csili-vili terméket veszed észre, nem pedig a mellette lévő barnát. A komoly érzelmek nem kirakatba valók, a kinézet pedig ezért van, hogy mások lássák. Legtöbb emberről nem mondod meg ránézésre hogy kedves, jószívű, odaadó, vicces.


Beszélgetni kell emberekkel, és valamelyikkel egy hullámhosszon lesztek majd.

2022. dec. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Mert ilyen felszínesek. Ki kell használni őket oszt jónapot.
2022. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azokkal a csajokkal akarnál összejönni, akik ezekkel vannak. Ebben az esetben igaz a "zsák a foltját" szólás.
2022. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

34/f vagyok,divatosan, férfiasan öltözködöm.Ez ma már alap kb még az én koromban is. Nincs gondom a 17-20 éves csajokkal, bejön nekik.Ne agyald túl csak öltözz fel rendesen. :D

Én kecskeméti vagyok,Kecsón pedig sokaknak nem megy a csajozás, de ha egyben vagy mint pasi, öltözöl és kommunikálsz megy minden. Csak sok pasi azt hiszi hogy pl egy jó ruha majd oda vonzza a csajokat.Kell az is de ne arra építs.

Sok sikert.

2022. dec. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
51%
A feltűnő harsány megjelenés miatt.
2022. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!