Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak egy opcióként tartogat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy opcióként tartogat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval csak annyi lenne az egész sztori,hogy van egy srác aki az évfolyamtársam és már egy éve felfigyeltünk egymásra.Azóta eltelt kb. majdnem egy év aztan rám írt,néha néha szünetekben összefutunk,hogy köszönjük egymásnak(öleléssel)de semmi több nem történt.Lassan már másfél hónapja beszélgetünk,de úgy érzem hogy nem halad semmilyen irányba a kapcsolat.Volt már,hogy egy közös iskolai eseményen átkarolt vagy rá tette a fejét a vállamra mikor együtt vártunk a buszmegállóban.Én elég sok célzásokat szoktam neki adni,de ő nem az a típus aki veszi ezt.Hozzá tenném,hogy az előző kapcsolataiban rengeteg csalódás érte és lehet emiatt ilyen bátortalan.Lehetséges lenne,hogy csak egy lehetőségként tekint rám és ezért nem halad a kapcsolatot vagy várnom kellene még?És ha igen meddig?(bocsi a hosszú bevezetőért)


2022. dec. 22. 22:16
 1/9 anonim válasza:
76%
Szerintem próbálj meg te kezdeményezni és nézd meg hogyan reagál.
2022. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem kellesz eléggé
2022. dec. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

"az előző kapcsolataiban rengeteg csalódás érte és lehet emiatt ilyen bátortalan"


Ez egy nagyon jó ok arra, hogy miért lehet valaki félénk/bátortalan. Valahogy próbáld megtörni benne ezt a jeget, mert ezek alapján egy jó kis kapcsolat előtt álltok ;)

2022. dec. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Azok a dolgok, amiket ő csinált, nem éppen baráti gesztusoknak tűnnek. Azt gondolom, hogy ő is szeretne valamit, de félénk, szóval neked kéne megtenned az első komolyabb lépést.
2022. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
#4 Egyetértek
2022. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem még csak eszébe se jutsz, amolyan addig vagy jó míg jön jobb.

Ha te már kezdeményeztél és nem is szólt, hogy:

"Bocs, de nincs esélyed!"

vagy, hogy neki ez így korai, adj időt, akkor kár erőltetni.

2022. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig hasznos válaszokat,azokat is amik inkább arra utal hogy nem akarja!

#3 Mondanal pár példákat hogy mik?Esetleg hogyan kellene vele tudatni hogy kezdeményezhet jobban?

2022. dec. 23. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7, 3-as vagyok


Legyél vele kedves, és mondhatsz neki ilyen dolgokat, hogy nagyon kedves srác vagy, meg olyanokat amik növelik az önbizalmát.

2022. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tégy egy határozott egyértelmű lépést. Abból minden kiderül. Bár szerintem csak félénk.
2022. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!