Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is bunkó volt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó volt, hogy kifizettette velem a kávézós díjat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Randiztam a tinderről egy csávóval Debrecenben.

Én elmondtam neki előre, hogy én már egy végleges párkapcsolator keresnék és eddigi kapcsolataim is évekig tartottak, csak sajnos rossz végük lett.

Ő tudomásul vette ezt mikor elhívott randira, hogy keresem a nagy Ő-t, akivel akár lassan összeköltözhetem, házasodhatunk, gyereket vállalhatunk.


25 éves vagyok, a srác 28.


Megbeszéltük, hogy sétálni fogok erre folyamatosan mondta, hogy menjünk màr fel Én hozzám, főzzek neki 1 meleg teát, mert ő fázik, majd mivel mondtam, hogy de én csak sétálni szeretnék!!

Mondta, hogy akkor üljünk be egy kávézóba, igyunk meg valamit, mondom jó, de én akkor is sétálni akartam igazából.


Leültünk, lekerült a kabàt és igazából egész kávézás alatt gyönyörködött és csak mondta és mondta, hogy Jaj, de szép vagyok, jaj de csinos vagyok, jaj de tökéletes a combom, a fenekem, a mellem.

Abszolút kínosnak éreztem, hogy tök hangosan mondogatja, méghozzá perverz hangon, sült a fejemről le a bőr.

A végén megint bepróbálkozott, hogy felmegyünk -e Én hozzám, hát mondom nem én már szeretnék hazamenni és egyébként is az albitàrsam otthon van, nem mondtam, hogy valakit felvinnék, tiszteletbe tartjuk egymást.


Na erre...

Egyből hogy kiléptünk ada nekem a blokkot, hogy akkor fizessem ki a forrócsokit.

Kifizettem, utána mondta, hogy még többet fizessek, mert vagy 200Ft-tal többe került az Övé, mert ő úgy gondolta, hogy egymásét fizessük, csak erről nem szólt 🤣

Aztán kifizettem, bàr akkor már igen ideges voltam, majd kérte kísérjem màr el a buszmegállóba, hogy ne várja egyedül a buszt, mert nagyon fázik és jó lenne a társaság, mikor kb. 8 percre volt a buszmegálló én pedig 15 percre lakok.

Még én kísérjem el ....

Fúh mondtam, kösz nem és elhajtottam.

Azóta se írt, bár már le is töröltem.


Annyi idióta van itt a tinderen, hogy hihetetlen.



2022. dec. 29. 09:53
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

A buszmegálló és ahol én lakom ellentétes irányban vannak egyebként a kàvézótól.

Tehàt számomra ő egy barom, màr bocsánat.

2022. dec. 29. 09:55
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
Éppen ezért nem kellene talán tinderen keresgélni a nagy őt akivel összeköltözhetsz, összeházasodhatsz és gyereket vállalhatsz :)
2022. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Tinder, te jó ég.
2022. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Igen, jól tetted hogy törölted
2022. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Inkább te vagy a barom, hogy egy szexpartner keresőn próbálasz párkapcsolatra lelni...
2022. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Én garantáltan nem fizettem volna ki neki semmit, söt már akkor otthagytam volna, amikor fel akart menni a lakasodra.
2022. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Miért pontoztok le? (4. vagyok)

Nyilvánvaló hogy a srác nem viselkedett valami normálisan

2022. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
78%
Mit vártál a TINDER-en? Normális férfi nincs erre szorulva, csak a selejt.
2022. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%

25-28 Tini párkapcsolatok...

Nincs több kérdésem.


(A tinderhez és társaihoz nem értek, de ahogy olvasom a kommenteket...továbbra sincs kérdésem)

2022. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Rövid válasz: igen

Hosszabb válasz: nem, nem csak azért volt bunkó. Jól tetted, hogy törölted.

2022. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!