Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék egy barátnőt, de a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karcsi022 kérdése:

Szeretnék egy barátnőt, de a lány rákérdezett, hogy melyik a normális szerintem, ha a fiú irányít vagy ha a lány?

Figyelt kérdés
Én, fiú létemre úgy gondolom ha a lány az irányító inkább. Viszont a lánynak ez nem tetszett... Akkor most hogy van ez? Vagy ez megint valami mai divat lenne? Vélemények?

2023. jan. 16. 08:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondtam volna: mindkettő és egyik sem.
2023. jan. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. jan. 16. 08:32
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban egyenlő felek vagytok
2023. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2023. jan. 16. 08:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdeznék, számodra mi a szimpatikusabb?


Alapon pedig normál esetben egyenlőség van és nem irányítgatás van, hanem értelmes kommunikáció, odafigyelés (pl elfelejt valamit egyikőtök, azt jelzi a másik pl ne felejtsd el a táskádba ernyőt rakni stb), segítség és tipp adás (pl mi állna jobban a másikon vagy mit vegyen le, ami nem passzol), közös egyeztetés (hova menjetek kikapcsolni, utazni stb).


Vannak, akik meg szeretik, ha megmondják nekik mit csináljanak, mert nem jók teendőkben és azok eloszlatásában stb.


Vannak, akik pedig szeretnek irányítani, ám ezek zöme nem megbízható.


S az se mindegy ki mire érti az irányítást.

pl hétköznapokra vagy szexre...stb.


Ám ilyet alapon meg se kell kérdezni, hogy a másik fél mit gondol, fiú vagy a lány irányít... ez alapon az ismerkedéskor simán kivehető és az összhangból kiderül.


Értelmes embernek ezt látnia kellene, nem kérdezni. Mivel számtalan beszélgetés témájában megnyilvánulnak ezek a tulajdonságok.

2023. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a kölcsönösségre szavazok. Persze, kinek hogy... de szerintem egy párkapcsolatot két embernek közösen kell irányítani. Illetve: ez két szabad ember önkéntes döntése. Már rég rossz, ha az egyik fél irányítja a másikat.

Persze, vannak, akik azt szeretik, ha dominálnak felettük. Vagy ha ők dominálnak mások felett. Nem akarok mások felett ítélkezni, de nem hiszem, hogy ez lenne a legnormálisabb út. De az ő dolguk. Én minden esetre nem kezdenék olyannal, akinek a párkapcsolat a dominanciáról szól.

2023. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyik fél se irányítson, hanem közösen tegyék meg a lényeges dolgokat.

Általában a műszaki dolgokban jártasabb a férfi, házi munka terén pedig a nő. A legtöbb téren pedig közösen.

Én azt válaszoltam volna a lánynak, amit a Dalai Láma ajánl olyan kérdésekre, akikre hirtelen nem tudsz válaszolni. Ő a visszakérdezést ajánlja: "Miért kérdezed ezt?" A válaszára már könnyebb válaszolni.

2023. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ez nem divat kérdése: sokféleképpen gondolják.


Másrészt Te úgy gondolod, ahogy akarod, aztán olyat keresel, aki hasonlóképpen gondolja.


Véleményem szerint egyik félnek sem kell egyedül irányítani.

2023. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Én irányítok egy kapcsolatban de előtte ki szoktam kérni a véleményét a hölgynek. Szerintem a nők is igénylik ezt tudat alatt.
2023. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%
Nekem csak ázsiai nő kell, ők imádják ha irányítják őket.
2023. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!