Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért becézget?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért becézget?

Figyelt kérdés

Még csak randizgatunk, de folyton becézget, ritkán hív a nevemen.

Azt mondta nem érti engem miért zavar, mert semmin sem változtat csak neki ez így jön mert szeret/többet érez.

Ne csináljak belőle problémát mert normális, vagy szóljak neki újra? (Első ismerkedésem)


2023. jan. 21. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak abban az esetben szólj neki, ha bántó beceneveket ad. Vagy esetleg ajánlj fel te neki egy becenevet, amin szólíthat téged, hiszen akkor becéz is, de úgy, ahogy te szeretnéd.
2023. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged zavar, szólj!

Amúgy normális dolog.

2023. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos:)

Persze ha téged zavar, akkor inkább szólj neki

2023. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szimpatikus vagy neki azért de ha zavar akkor mondd el neki,fontos a kommunikáció
2023. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!