Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan javíthatnánk a kommunik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatnánk a kommunikációnkon?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy néhány hete találkozgatok egy srcáccal. Neten kezdtük az ismerkedést, de már taliztunk is párszor, pl suli után vagy épp hétvégén. Ő is extrovertált és én is az vagyok. Mindenkivel jól eltudok beszélgetni, vele viszont valamiért nem megy. Valahogy erőltetettnek érzem az egészet, és ő kétszer annyit beszél mint én. Szeretem hallgatni, viszont nagyon zavar, hogy a közelében semmi nem jut eszembe, sosem tudom mit mondjak. Nem szokott velem ilyen lenni és így nem érzem magam önmagamnak mikor a közelében vagyok. Ugyanakkor bírom a srácot, szeretek találkozni vele és a kémiánk is remek. Hasonló a humorunk, a habitusunk csak a beszélgetés ilyen fura. Bár szerintem neki ez fel sem tűnik, vagy legalábbis nem zavarja. Hogyan tudnám megoldani ezt a problémát? Hogyan tudnék úgy feloldódni mint a haverjaimmal? Vagy várjak és egyszer csak kialakul majd?

2023. jan. 26. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem egyrészt ez azt is jelenti, hogy tényleg szerelmes vagy belé és kicsit mondjuk zavarba jössz, nehezebben nyílsz meg, ezzel nincsen semmi gond, idővel jobb lesz.


Másrészt ami ebben nagyobb probléma, és ezt befolyásolja, az hogy a srác nem hagy szóhoz jutni.

-"Bár szerintem neki ez fel sem tűnik, vagy legalábbis nem zavarja."

Itt mindenképpen az a megoldás, hogy ezt megkell vele beszélned, hogy kicsit sokat beszél, és te nem tudsz így hozzászólni.


Elsőkörben ezt kellene megoldani, és szerintem akkor lényegesen javulna a kommunikáció köztetek. ;)

2023. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg idővel megszokod majd a jelenlétét és megszűnik ez.
2023. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is hasonló helyzetben voltam mint te. Pszichologussal is beszéltem errol és az nekem segített. Arról volt szó hogy van 2 fajta embertipus, a beszéd szempontjából. Az egyik aki elvontabb,melyebb témákról szeret beszélni, ezt úgy hívjuk hogy intuitív. A másik pedig aki konkrétabb,hetkoznapibb dolgokról szeret beszélni, ő a realista. Egyébként erről talalhatsz hasznos infókat a neten és meg állapíthatod ebből hogy te és a srác melyik vagy.
2023. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!