Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megéri a Tinderre regisztrálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri a Tinderre regisztrálni?

Figyelt kérdés

Kapcsolatot akarok. Nem vagyok nagy bulis, inkább otthonmaradós típus, ezért gondoltam, hogy letöltöm a Tindert.


Az átlagosnál egy kicsit jobban nézek ki, de nem vagyok egy modell.


19F



2023. jan. 27. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként nem éri meg, legalábbis szerintem. Inkább insta, snapchat és hasonló helyeken érdemes keresgélni.
2023. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nőként megéri, még ha átlagos is vagy.
2023. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az egész app egy hülyeség dehát ez csak az én véleményem.
2023. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
3-as válaszoló! Neked és nekem lehet hülyeség az egész Tinder app, de azoknak akik üzemeltetik egy hatalmas pénzszerzési üzlet. Nem is gondoltam volna hogy az ember valaha a szingli emberekből fog pénzt csinálni de idáig is eljutottunk már. Gondolom az üzemeltetőknek megvan mindenük, párkapcsolat és mellette tökéletes élet, mi belőlünk még ezek mellett is akarnak nyerészkedni és mi szingli társat kereső emberek jól kapóra jövünk nekik. Ami nekünk értelmetlen zagyvaság az lehet másoknak pénzszerzési jövedelem.
2023. jan. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Tinder=húspiac
2023. jan. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem éri meg. Inkább a baráti köröd által ismerj meg valakit, ha otthon marados típus vagy
2023. jan. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
29%
Igen, lehet normális pasikat is kifogni. Legalábbis nekem sokan írnak, de még nem mertem senkivel se lefeküdni. Az még várat magára.
2023. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
88%
Nagyon kitartónak kell lenni és 1000 ember után lehet, hogy jön egy valaki, aki miatt megérte regisztrálni. Valakinek bejön, valakinek nem. Úgy gondolom nincs mit veszíteni, töltsd le és majd te megtapasztalod, hogy megérte e regisztrálni.
2023. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

nem

pénzlehúzás

2023. jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!