Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen párkereső oldalt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen párkereső oldalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyan oldalra gondoltam, ahol tényleg komoly kapcsolatot keresők jelentkeznek. Sajnos sok csalódás ért már “valóságban” szövődött kapcsolatok terén, ezért tennék egy próbát.


18/L



2023. febr. 22. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy tudnánk olyat mondani ahol csak komoly kapcsolatot keresnek, mindenhol van aki csak a szexre hajt. Úgyhogy ha mindenképpen neten akarsz akkor válassz egyet ami szimpatikus és próbáld meg hátha bejön.
2023. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
tiktok, instagram.
2023. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Pedig személyesen az igazi, próbáld meg, de látom 18 vagy, keress 23-25 évest aki picit érettebb.
2023. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell lepontozni, én onnan ismertem meg két barátnőm is.
2023. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
46%
Tinder,Badoo én az utóbin találtam meg a barátnőmet 2 éve együtt vagyunk és együtt is élünk
2023. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem javasolnék neked ennyi idősen társkeresőket, de megpróbálni meg lehet.
2023. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Talán a randivonal, de 100%- osnak egyiket sem mondanám.

Egyet tudni kell, hogy a természetes való életben való ismerkedést és társkeresést, a neten zajló dolgok tették tönkre.

Persze. Van akinek sikerül és szerencséje van, de nem az az álltalános.

Kivételek mindíg mindenütt vannak, mint ahogyan az 5- öske is írja.

De az csak ezerből egy.

Neked kedves kis kérdező egy nagyon jó adatod van, mégpedig az, hogy 18 vagy, és így még bőven van időd megtalálni az igazit.

2023. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!