Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha valóban akar keresni fog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valóban akar keresni fog engem?

Figyelt kérdés
tetszik egy férfi de először nem jött be de igazából semmi kontaktom nincs nagyon vele de szerintem ő azt hiszi hogy én utálom őt
2023. márc. 17. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért keresne, ha egyszer utálod (szerinte)?
2023. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem utálom de régen nem jött be de most meg igen
2023. márc. 17. 14:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg nem tudod felvenni vele a kapcsolatot egy kis bátorításként?
2023. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt mégis hogyan gondoltad? Semmi kontaktod nincs vele akkor mégis miért hogyan minek mi okból keresne?
2023. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát úgy hogy ismerem látásból melóból csak nem egy helyen vagyunk és nagy ritkán látom múltkor köszöntem előre de ő nem vette a lapot.
2023. márc. 17. 15:08
 6/11 A kérdező kommentje:
azon a helyen nagyon ritkán vagyok
2023. márc. 17. 15:09
 7/11 A kérdező kommentje:
bejelölni meg félek faceen
2023. márc. 17. 15:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Oké, most írtál 3 választ. De egyik sem válasz a kérdésemre… attól, hogy kollégád még nem jelenti azt, hogy pont most pont akkor rád fog írni mert te arra gondolsz..

Vegyél egy kis erőt magadon aztán jelöld be. Úgyis írni fog magától, ha meg nem akkor írsz te.

Ha a csaj kezdeményez úgyis nagyobb az esély mindenre.

2023. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tényleg úgy vagyok vele hogy a pasi nem nagy szám és még neki sem kellek. Nem hiszem hogy fog írni mert ő azt hiszi hogy nekem ő nem jön be
2023. márc. 17. 15:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Na jól van, ezen kívül nem írok már neked semmit. Unatkozol, kiírtál ide egy kitalációt. Gondolkodásod/hozzáállásod is egy 14 éves szintjén van. Ennyit az egészről.
2023. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!