Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj,talalkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoltán9 kérdése:

Van egy csaj,talalkozni hívtam,de mintha mégse akarná mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elhivtam hogy együnk egy hambit,úgy tűnt hogy benne van a dologban mondta rendben persze,aztán írtam neki hogy akkor majd megbeszéljük,később még hogy hol legyen a dolog,de nem ír vissza pedig látta,írtam neki egy helyszínt délelőtt aztán meg egyet dutan de semmi válasz,ha holnap se ír akkor hagyjam vagy mi legyen? Máskor is csinált ilyet,egyszer le szokott tojni máskor meg "oda volt értem"" jól el voltunk,mit írjak neki? Vagy hogy csináljam hogy mégis írjon mit írjak neki amivel válaszra bírom?

2023. ápr. 4. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdéssel
2023. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdéssel írd válaszra.
2023. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért olyan fontos, hogy válaszoljon?
2023. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert így illik ha valamit kérdeznek akkor legyen már válasz is,meg ne hagyjon bizonytalanságban,látom hogy fennt van látja az üzenetet akkor írjon
2023. ápr. 4. 21:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló hogy mégse akar eljönni velem különben már írt volna,ha egy haver ír rám vagy valakivel el akarok menni valahová akkor valaszolok ennyi,azért rairok legalább az ember lezárja a dolgot,mérges vagyok intelligens ember legalább válaszol hogy bocs mégsem vagy valami
2023. ápr. 5. 09:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Én még a mai napot megadnám esélynek, de ha estig nem ír, akkor hagyd őt.
2023. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát írtam neki hogy mi újság,tudott e dönteni hova menjünk hogy van? Nem is válaszolt pedig látta,fennt volt,sztem nem is fog,azért egy nap nem kell dönteni egyből írhatott volna már tegnap is,ha valaki akar valamit akkor válaszol egyből ennyi
2023. ápr. 5. 09:59
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem örülj neki, hogy ez még a legelején kiderült.

Túl intelligens vagy hozzá képest.


Szerintem most már ne írj neki semmit.

2023. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Dehogy írok neki lassan megbékélek, gondolom nem akarta azt írni hogy inkább hagyjuk cikinek találta ezért inkább nem írt semmit
2023. ápr. 5. 13:51
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom nem lett belőle semmi.. Igen ìgy szoktàk. Női oldalról ez a kulturàlt módja annak hogy takarodj a tudod hova.. csak nem mondjàk ki hanem làttamozza az üzenetet és nem reagàl..de hodd el aki neki fontos azonnal vàlaszol,kitudja lehet màr màdsal kavar és jókat röhög rajtad
2023. ápr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!