Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16-18 év körüli lányok hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 év körüli lányok hol ismerkednek érettebb korosztállyal?

Figyelt kérdés
2023. máj. 13. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A többségük nem ismerkedik érettebb korosztállyal, de ha mégis, akkor sincs erre egy külön hely. Esetleg társkereső a kivétel, ahol bele tudja írni a bemutatkozásba, hogy idősebbeket keres.
2023. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs specifikus hely, pont ott, ahol bárki bárkivel ismerkedik. Tinderen is matcheltem már több 18 alatti lánnyal 30 felettiként, de itt is alakult már ki ilyen.
2023. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam két 17 és egy 19 éves lánnyal huszonévesen. Művészeti közösségben ismertem meg őket (színjátszó, tánc). 16 évessel utoljára még gimiben jártam, de akkor még 18 voltam.


De biztos vannak sportos közösségek is, ahol együtt vannak gimisek és huszonévesek. Szóval lehet találni ilyen helyeket, ha neked is a nagyobb korkülönbség működik.

2023. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

#3

mit értesz művászeti közösség alatt?

2023. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Zárójelbe odaírtam. Színjátszó csoportok, táncos csoportok. Vannak zenei, illetve képzőművészeti iskolák is. Sok ilyen közösség van. Én ott találtam meg a legjobb közösségemet és így természetesen kialakultak szerelmek is.
2023. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
sajna a színjátszás és a tánc távolabb áll tőlem mint a plútó a naptól
2023. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 Csak példának írtam. Azért írtam, hogy biztos vannak sportos közösségek is vagy bármi hasonló. Meg kell találni, hogy milyen szenvedély az, ami közös tud lenni egy lánnyal és oda kell menni, ahol ilyet csinálnak az emberek.
2023. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!