Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok errol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

Van egy lany akinek tetszik egy fiu es ugy erzi hogy o is a fiunak. Ezt a lany elmondta valakinek es az a szemely akinek elmondta olyat mondott annak a fiunak akinek lehet hogy tetszik a lany amirol arra következtethett a fiu hogy tetszik a lanynak.


Viszont a fiu kozombosen valaszolt hogy "orulok neki".


Ti a fiu helyeben is igy valaszoltattok volna vagy mosolyigtattok volna?


Ezt lehet visszautasításnak venni?



2023. máj. 15. 11:13
 1/4 anonim válasza:
100%
Ezt a kérdést még hányszor fogod kiírni?
2023. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy 2 szerencsétlen a világát sem tudja így felesleges ezen pörögni.
2023. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szemtől szembe teljesen más lenne a reakciója. Ha belegondolok, hogy mondjuk egy barátom megmondaná nekem, hogy tetszem egy szép lánynak, lehet én is valami hasonlót reagálnék.
2023. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem venném visszautasításnak. Egy ismeretlen fiútól.

És számomra ő az, akit leírtál a kérdésben. Egyáltalán nem ismerem. Nem tudom, mi jár a fejében, mit miért mond.


De ha attól a fiútól hallanám ezt, aki nekem tetszik, nos, őt valamennyire ismerem, tőle ez ilyen lesajnálós elutasítás lenne.



Az is lehet, hogy mivel nem tőled, hanem mástól hallotta, lehet nem hitte el, és próbált ilyen lazán reagálni rá, ami semleges.


Lehet bármi....ezt csak tőle tudhatod meg.

Egyszer élünk, és nem mindegy, hogyan!

2023. máj. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!