Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első házibuli van megismertem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első házibuli van megismertem valakit aki nagyon szimpi, de nem tudom mit tegyek, hogy írjak rá?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam házi buliban, senkit nem ismertem csak a házigazdát, hamar összebarátkoztam pár emberrel), volt egy fiu aki nagyon figyelt rám, (a házigazda egyik legjobb haverja) kb óránként kérdezte h minden oké?, megvagyok?, kel valami?. Nagyon cuki volt. Kertem tőle cigit is és amikor odaadta a másodikat, azt mondta hogy ,,ha kell még szólj, mert nagyon szivesen adok”. Instán (követjük egymást) ráírnék, csak nem tudom hogy mit, milyen témában, tudtok segíteni?

2023. júl. 22. 22:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem dugni akarok vele, hanem tartós kapcsolatot
2023. júl. 23. 00:36
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Szia, nagyon jól esett, hogy milyen figyelmes voltál velem, amikor xynál voltunk bulizni. Esetleg valamikor nincs kedved meginni egy kávét? :)


En vmi ilyesmit irnek szerintem

2023. júl. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

6-os, köszönöm az értelmes válaszod!❤️

5-ös nem palizni mentem a házibuliba, hanem hogy jól érezzem magam, együtt voltam a palival több mint egy napot,

Mivel ők is ott aludtak, nagyon helyes és kedves, ilyen palit nem hagyok elmenni szó nélkül

2023. júl. 23. 01:01
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Te nagyon nem ebben a világban élsz, babám...
2023. júl. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a bulira reflektálva írnék valamit, ahogy #6-os is javasolta. Ne félj, ha tetszel neki, akkor egy "szia mizu"-nak is örülne.:)
2023. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, ahogy látod
2023. júl. 23. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Mi nem?
2023. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Visszavontak az üzenetet, azert borult fel az egész
2023. júl. 26. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!