Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova hívnátok randira egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívnátok randira egy lányt? Ha, mozi, akkor elhívnátok az oppenheimerre?

Figyelt kérdés

Esztergom, vagy pest legyen a hely.

Még nem jöttünk össze, de ha kettesben leszünk lehet megnyílik.

Szeretnék tanácsot kérni, hogy hova hívjam el. Mozira gondoltam, azon belül az Oppenheimerre, mert okosabb típus és gondoltam érdekelheti.

Gyorsan leírom.

Kedves, komolyabb típus, jó tanuló.

Hova vigyem?


2023. aug. 9. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem hozzád való
2023. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se moziba vidd. Komolyan arra vágysz randi címszó alatt, hogy 3 órát üljetek egymás mellett kussban? A mozi egy jó program, de nem randinak. Ha azt várod, hogy megnyíljon, akkor beszélgetni kéne vele, amire a mozi egy nagyon nem alkalmas hely.
2023. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit javasoltok?
2023. aug. 9. 21:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sétálni voltam csak barátnőmmel első találkozásnál, mindketten élveztük, sokat beszéltünk (inkább én, őt meg beszéltettem) de aztán oldódott kicsit a félénkség, nekem ez bejött. Viheted akár még kávézni, kajálni valamit, cukrászdába. Lehetőségek adottak, de moziba semmiképp.
2023. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is sokan az ,,okos, komoly, kedves, jo tamulo" tipusba sorolnak, megsem szeretnem megmezmi azt a filmet. Persze o nem en vagyok, csak peldanak hoztam fel. Eloszor ismerd meg ,jol mondta a 2es. Lehet kiderul majd rola, hogy o sem szereti. Ne legy felszines.


Drukkolok nektek.

2023. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Moziba max akkor vidd, ha előtte és utána is van időtök beszélni, megismerni egymást.
2023. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el sétálni és a végén bedobhatod hogy legközelebb ha van kedve akkor mozi, miket szeret. De elsőre semmiképpen sem, nem alkalmas randinak a mozizás.
2023. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Duna part, fagyizás, séta.

Beszélgessetek sokat, bókolj neki, nevettesd meg.

Ha beültök egy három órás filmre, akkor pont semmit nem fogsz megtudni róla. Ha előtte, vagy aztán szervezel még valamit, akkor meg 5-6-7 órát együtt töltenétek elsőre úgy, hogy nem is tudod még, hogy jól tudjátok-e tényleg érezni magatokat egymás társaságában.


Moziba akkor kell menni, ha már vagytok olyanba, hogy simán bele iszik a kóládba.

2023. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Qzt irtad még nem jöttetek össze.

Ebben az esetben ne randikent talald. Egyszeruen kerdezd meg tőle csak ugy lazan, hogy szereti-e az eletrajzi filmeket, es erdekli-e az Oppenheimer, mert te csupa jot hallottal felole es raadasul a napokban volt evforduloja (augusztus 6 es 9) is az elso atomboba ledobas elszenvedo.varosoknak Hirosimanak es Nagasakinak. Es az egyik magyar fizikust magyar szinesz jatsza. Csak hat 3 oras es a haverjaidat nem igazan erdekli (ha ez igaz csak akkor mondd).


A lenyeg, kisse beszelj sokat rola, mintha csak konnyeden venned, hogy te mindenkepp elmesz megnezni, csak gondoltad neki is megemlited, mert hat igen 3 oras a film, meg nem mindenki szereti az eoetrajzi tudosos atombobafeltalalps filmeket. A lenyeg, hogy ha eleg sokat beszelsz miutan egybol megkerdezed csatlakozna-e hozzad (NE NE HIVD MEG CSAK MONDD ha tervezne megnezi az oppenheimert akkor akar mehetnetek ugyanakkor), akkor egyreszt van ideje vegiggondolni erdekli e a film, ha nem akkor hogyan mondja meg udvariasan hogy ez nem az o vilaga stb. Es ha nemet mondana, akkor vidd tovabb azert a beszelgetest, hogy egyebkent milyen filmeket kedvwl, moziba miket szeret megnezni, vagy inkabb otthon szokott filmezni stb. Ha meg igent mondd, akkor azert kerdezz ra, ha magatol.nem mondana, hogy ismer e meg valakit aki csatlakozna.


Szoval en azt gondolom nem idealis randinak, de ha nem randikent adod elo, csak egy amolyan na hatha ez egy kozos erdeklodesi kort lefedhet (az oppenheimer erint eleg komoly es aktualis temakat is: vilaghaboru, tudomanyos fejlodes, haditechnika kontra tudomany, megcsalas, zsidouldozes, vilagpolitika, meghurcolas, politikai jatszmak, emberi jatszmak, lehallgatasok, stb stb) Ha a film utan mondod neki, hogy meghivhatlak egy kolara, akarmire, enni a mekibe akkor boven lenne tematok akar a filmben szereplo szineszek akar a tema kapcsan.


Randira meg majd elhivod ez utan.

Szerintem egy ilyen film kapcsan eleg sokminden kiderul, ami a kesobbi parkapcsolat szempontjabol fontos lehet tudni. Es voltak ketsegeim a film hosszaval kapcsolatban meg hogy jaj mar megint milyen egy felmagasztalas es megneztem moziban es hat engem utott. Ugy jottem ki hogy az elmult evtizedekben eleg keves ilyen filmet lattam es foleg az utolso 10 evben talan egyet sem, ami ilyen elmenyt adott volna minden szempontbol. Mondjuk engem tinikent nagyon foglalkpztatott a 3. vilaghaboru kitoresenek a lehetosege, a Hirosimara ledobott atombomba, az atomreaktorok, Teller Ede munkassaga stb. lany letemre. Ezert most "oregen" ujranezve egy ilyen film szempontjabol egy nagyon mas szempontbol (hozzateszem) nagy elmeny volt.


Nekem.volt fiuval mozis elso randim eleg sokszor. Es szerencsere egy film alatt hamar kiderult mennyire intelligens, igenyes, kedves valaki. Volt aki a film jeleneteihez tett hozzafuznivaloival (kb. ez meg mi volt?) egyertelmuve tette buta mi t a fold, vagy volt aki maga utan ugy otthagyta a szemetet hogy csak ihaj (ki.a.f..akar majd a fiuja, pasija utan otthon is takaritani..) vagy a film alatt mar a bugyiba akart bemaszni (wtf?) vagy a film.utan ez a meg se bir mukkani...(akkor meg minek moziba visz😄).


Tehat ne nevezd randinak, es hivd el ugy de ne meghivd.

Ha valodi randit akarsz akkor seta (fagyizas), engem elso randin tobben vittek piknikezni. (keszult a srac kis salataval, innivaloval, pleddel, teritovel, kenyerrel, sajttal, szalamival cumi kis dobozkakban:-)). Mehettek cukiba, pizzazoba. Setalhattok a dunaparton, ha van valahop valami kiallitas elhivhatod ra. Turazni (kirandulni) is elviheted.

2023. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ez egy elég komplett válasz.

Nagyon szépen köszönöm 9-es.

Valószínűleg erre fogok hallgatni.

2023. aug. 12. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!