Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy/hol ismerkedjek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy/hol ismerkedjek, ha nálam fiatalabb barátnőt szeretnék?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok (majdnem 20), most leszek másodéves egyetemista, és magamnál fiatalabb, lehetőleg középiskolás barátnőt szeretnék, de az ilyen lányok szabadidejükben vagy a barátaikkal vannak, vagy a szüleikkel mennek valahova, vagy csak otthon telefonoznak kb, szóval így elég nehéz.
2023. aug. 15. 22:45
 1/6 anonim válasza:
64%
Tényleg van olyan másodéves egyetemista, aki középsulis csajt szeretne? Miért esett rájuk a választásod amúgy?
2023. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Hát sajnos valahogyan próbálkoznod kell.

Hol, hogyan szoktad ezeket a próbálkozásokat végrehajtani?

(Ha szoktál)

2023. aug. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Általános iskolás kellene, nemdebár?
2023. aug. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha otthon telefonoznak, akkor online tudsz velük ismerkedni.
2023. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Az elottem levo kicsit beteg (bar nem akarok itelkezni, nem tudom hany eves vagy)
2023. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1 úgy maga az "egyetemista lány" fogalma taszító számomra, nem szeretem a karrieristákat


#4 a társkeresők mind 18-hoz vannak kötve, aztán meg sok sikert, hogy ne a spam mappába kerülj ha ráírsz egy idegenre fb-n

2023. aug. 17. 00:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!