Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha rohadnak a fogai nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rohadnak a fogai nektek bejönne így is?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel egy ideje találkozunk és minden szuper, jól elvagyunk, de nagyon elkezdett zavarni hogy hanyag a szájhigiéniája.

nem úgy értem, hogy rossz a lehelete, mert az egy megoldható, egyszerű probléma,

hanem konkrétan rohadnak ki a szájából a fogai

most rosszindulatú vagyok hogy ez taszító? mit gondoltok?


2023. aug. 16. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy vagyok vele, hogy nem maga a tény a gond, hanem az, amit ez sejtet!


Ha gond van a fogaival, az nem gond feltétlen, de amit leírtál, arra enged következtetni, hogy egy elég igénytelen fazonról van szó.

Tudod, mindenkire igaz az, hogy nem csak szándékolt módon adtok információt magadról, hanem vannak bizonyos jelek, amikkel szintúgy megmutatjátok, ki vagy, milyen jellem vagy, amiket tudattalanul, vagy félig tudattalanul adsz meg mafgadról.


A rohadt fog pl ilyen...

Nálam ez innen kezdve ignorálandó, nem a foga, hanem az igénytelensége végett, amit sugall így magáról.

2023. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Csak szólok, hogy ez fertőző...
2023. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Csak szólok, hogy nekem a gyomorsav marta szét, amikor testképzavaros voltam. Amúgy meg ismerek egy csomó embert, akinek nem makulátlanok a fogai, mégis van párjuk. Nem ezen múlik.
2023. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Akkor tehát elsőnek nem árt tisztázni vele, hogy ez mitől van, és mit tesz ellene.
2023. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
A szájhigiénia alapvető egy kapcsolatban,vagy leendő kapcdolatban.Egyszerű a dolog,ha nem csábít a másik mosolya arra hogy megcsókoljam,akkor kár erőltetni a dolgot.
2023. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
úgy tudom nem egészségügyi probléma áll a hátterében, hanem hanyagság. elnézést ezt kérdésbe bele kellett volna írjam
2023. aug. 16. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A nem makulátlan és a szó szerinti rohadás között óriási különbség van. Én konkrétan hányni tudnék, ha arra kéne gondolnom, hogy egy ilyen emberrel smárolok.
2023. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek nem zavar, de nekem sajnos igen.

Nekem fontos, hogy ápolt legyen

2023. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!