Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Merre menjek el a barátommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre menjek el a barátommal?

Figyelt kérdés

Most ismerkedtem meg egy fiúval,összesen 2x találkoztunk de valahogy semmilyen programot nem tudunk kitalálni.


Nekem az is tökéletes hogy kocsikázgatunk..de ilyet sem lehet egész nap.

Nem szoktam enni elötte mert kellemetlenül érzném magam,vagy nem is tudom ezt az érzést..


Budapesti vagyok,tudnátok valami programot ajánlani ahol el lehet sétálgatni, beszélgetni? Vagy valami ilyesmi?....



2023. aug. 17. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak üljetek ki valahova beszélgetni, hogy még jobban megismerjétek egymást.
2023. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ennyire mehetnéketek van mozduljatok ki a városból és megyén belül keressetek valamit. Túra útvonalak, béreljetek biciklit, strand, vár látogatás.

Mi vasárnap tervezünk menni Tinnyésre megnézni az Üvegtigris büfét. 😀

2023. aug. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!