Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék találkozni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék találkozni egy lánnyal. Bejövök neki. De nagyon nehéz a kommunikáció az oldaláról, mintha autista lenne, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondtam, hogy jövő héten tudnánk találkozni. Erre eltűnt, nem válaszol. Mondta valaki, hogy sírt is. Én nem értem őt. Mit tegyek?
2023. szept. 22. 20:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom, hogy mit tegyek. Másokkal olyan nyitott, tőlem meg... Fél, azt érzem.
2023. szept. 22. 20:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem képes felfogni hogy te szeretnél vele lenni és ideges lesz,visszahúzódóbb.
2023. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy ha tényleg auti a lány,akkor olvass róla,hogy hogyan lehet kezelni az ilyen helyzeteket,és ha tényleg szeretnél vele találkozni,ismerkedni,akkor szerintem egy próbát megér🥰
2023. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy bejössz neki? Csak azért kérdem, mert aki egy randi hatására nem ír többet, ennek ellenére mással nyitott, az valószínűleg semmit nem akar tőled.
2023. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Alapból velem valahogy óvatosabb, viszafogottabb. De nem flegma, vagy lepattintós, nem semleges, vagy ilyesmi, hanem... Olyan fura. Senki mással nem ilyen, általában egy felszabadult, vagányabb csaj, de én úgy érzem, ha rólam van szó, nagyon... Zavarban lenne? Nem tudom, nagyon fura, úgy, ahogy van.


Néha kirak olyan történeteket, képeket, videókat amik "rímelnek" arra, amit én mondtam vagy küldtem neki, de valahogy direktben velem elég fura. Nagyon nem értem ezt az egészet.


Hogy tudnék ebből kilépni? Ez őrjítő.

2023. szept. 23. 14:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, amikor másokkal van, akkor is egy kicsit fura, szóval nem átlagos, néha mintha nem is ott lenne, ahol van, mintha fejben abszolút nem ott lenne.
2023. szept. 23. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépj feléje, aztán eldől, hogy akar-e veled szórakozni, vagy sem.
2023. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!