Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha első látásra meglát és el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első látásra meglát és el kezd nekem úgymond udvarolni akkor az jó jel?

Figyelt kérdés

Sokszor volt olyan hogy csak meglátott egy srác és már csapta nekem a szelet. Nem úgy érte hogy tapizott hanem úgy feltünősködött előttem és nem mert rám nézni.



Sokszor van ez így velem egyébként de mindig zavarba jönnek. Nem vagyok az a kivágott ruhás lány egyáltalán szóval nem hiszem hogy megdugni akarnak mert nem vagyok mű se igyekszem stílusos lenni és nem mű.



2023. szept. 29. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az arcod szép, akkor nem kell kivágott ruha ahhoz, hogy egy srácnak beinduljon a fantáziája. Egyébként ezek jó jelek, hiszen eszerint sok srác vonzónak tart.
2023. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#3 végre egy normális válasz! Köszönöm!
2023. szept. 29. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen jo jel, ha tetszel valakinek.

Viszonozd, mosolygj ra, hogy megerjen nalad kezdemenyezni

2023. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!