Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek milyen haj,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen haj, frizura tetszik egy srácon?

Figyelt kérdés

Ha rövid bajban kell gondolkodni, akkor milyen?

Illetve szerintetek mi illik a baggy ruhás stílushoz?



2023. okt. 8. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

[link]


[link]


[link]


[link]


Például, de nyilván függ az arc és fejformától.

2023. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Simára borotvált kopasz 😍
2023. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne a lányoknak akarj tetszeni, hanem magadnak.
2023. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint nekem sokkal jobban tetszik a hosszabban meghagyott nem felnyírt, természetes haj egy férfin, de ahogy felettem is írták, ne másnak akarj megfelelni, hanem magadnak.


Úgyis mindenkinek más tetszik, mindenkinek meg nem tudsz megfelelni.

2023. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem igazából nincs ötletem, hogy milyen hajam legyen, és nyilván nem valakinek akarok tetszene a gyakorin, hanem magamnak, de hátha javasolnak valami jó ötletet
2023. okt. 9. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére ilyen gondjaim nincsenek, mert az egyik jó haverom fodrász srác. Csak bemegyek hozzá, és azt mondom neki "csinálj nekem valami brutál jó sérót"!

Eddig még soha senki nem szólt le, és mindig észreveszik ha új stílusban van nyírva a hajam.

Ezek szerint, a srác jól ráérez, hogy milyen stílusú frizurák azok, amik jól mutatnak a fejemen.

2023. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
A bedajerolt gyapjas lepke hajat keruld.
2023. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Amivel a legjobban érzed magad. Először is: attól igazán szép egy ember, ha jól érzi magát a bőrében. Másodszor: úgyis lesz olyan lány akinek az a fajta haj tetszik.
2023. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!