Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen hangulatos beülős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hangulatos beülős helyek, utcák vannak Budapesten ahová érdemes randira menni?

Figyelt kérdés

Főleg eldugott, hangulatos, téli bekuckozodos helyre gondolok.

Van egy srác aki nagyon tetszik, barátok vagyunk, és én szívesen mennék vele ilyen helyekre.

L18



nov. 21. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Valahogy csak a budafoki út környéki pince kocsmák jutnak eszembe, bár a csövesek a metróaluljárókban is jól bekuckóznak.
nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teaházak, pl vörös oroszlán, Sirius, Altair, stb. főleg ha jó helyre foglaltok, elég messzire el lehet menni a testiségek terén is elfüggönyözve párnák közt :D
nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Budai vár es ott a kisebb utcák :)
nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sirius teaház. én imádtam.

L

jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!