Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megérné elmenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné elmenni?

Figyelt kérdés
Az a szituáció, hogy kavarok egy sráccal egy ideje és már ezerszer volt utánam (más városban lakunk), Elhívott magához szombaton, de valamiért nemtudod hogy el e menjek, barátaival találkoztam már az nem baj ha ők is ott vannak (nagy valószinűséggel nem lesznek). De ez az első ilyen “komolyabb” srác akivel kavarok és nem szeretnék rögtön lefeküdni vele, félek hogy csak azért hív át:( Itt szeretnék tanácsot kérni, hogy mi tévő legyek😅

jan. 11. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj el vele, de még ne a lakására, menjetek máshova.

Nem, menet közben se módosuljon úgy a program, hogy a lakásra mentek. Ha erőlteti, hagyd ott.

jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1./ Az volt a program hogy átmegyek hozzájuk, nemtudom hogyan tudnám ezt elkerülni ( kérdésben efelejtettem leírni de 16/L vagyok, a srác pár hónappal idősebb csak)
jan. 11. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

NE!

Szervezzetek más programot. Ennyi.

Azt is nézheted közben, hogy hogyan reagál, hogyan tudja megoldani ezt a helyzetet, dührohamot kap-e, ilyesmi.

jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj fel hozzá. Találjatok ki más programot
jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se menj fel hozzá, túl korai még.
jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Bár igaz, hogy megtörténhet, hogy emiatt hív fel a lakására, de azért valljuk be, hogy ez nem biztos. Én számtalanszor voltam a barátoméknál úgy, hogy akár ott is aludtam, és nem feküdtünk le egymással, mondjuk mi elég sokáig vártunk vele.
jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden megtörténhet.

De ennyire az elején még nem érdemes kockáztatni. Később majd lehet, de most még nem kéne.

jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Semmiképpen!

Fiú lakásán nem randizunk!

jan. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
94%
Közösségi téri program kell! Amúgy mi lett végül?
jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valami vastagabb ruhát vegyél fel.
jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!