Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Adjak még az érzéseimnek időt ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak még az érzéseimnek időt ?

Figyelt kérdés
3 hete elkezdtem ismerkedni egy fiúval, és kb 1 hét után megkérdezte, hogy mit szeretnék a “barátságunkból”, mert könnyen a megszállottjává válik annak, akit kedvel. erre csak annyi volt a válaszom, hogy nem vagyok benne biztos, de lehet kapcsolatra esély. nos, azóta jobban megismertük egymást, kicsit közelebb kerültünk, és állítólag elkezdett iránam érzéseket táplálni..én nem tudom mit érzek, nekem ez túl gyors, és fogalmam sincs mit szeretnék ebből. nagyon aranyos velem, kommunikatív, kinézetre is az esetem, de nincs bennünk annyi közös, más társaság/érdeklődési körök. flörtöltünk egy kicsit tegnap, és most valahol bűtudatom van, mert nem szeretnék játszani az érzéseivel, plusz vannak bizonyos mentális betegségei, így nehezebben fogja viseli a visszautasítást, ha mégsem tudom viszonozni az érzéseit a jövőben. már az anyja, és a barátai is tudnak rólam. mi tévő legyek ?

jan. 17. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki oszinten, hogy meggondoltad magad es csak baratkent tudsz tekinteni ra.
jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy valakinél lassabban alakulnak ki érzelmek, de szerintem 3 hét ismerkedés után már kéne érezned valamit, legalább minimálisan. Szóval szerintem kár húzni az időt, inkább köszönj el tőle.
jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne bonyolódj bele, minél inkább halogatod, annál nehezebb lesz kimászni belőle. Egyszerűen mondd meg neki a legközelebbi randikérés alkalmával, hogy bocs, nincs vele semmi bajod, de nem szeretnél vele párkapcsolatot, mert nincs bennetek annyi közös. És ebből ne engedj, ne alkudozz, köszönj el.
jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Milyen mentális problémákra gondolsz?
jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!