Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk örülök ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk örülök ha egy lány bekövet titeket?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú az internetről viszont nem merem bekövetni. Nagyon kevés követőm van és félek hogy cikinek fog nézni.

jan. 22. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Ez nagyon függ attól, hogy melyik felületen (pl.:tiktok) van illetve hányan követnek téged és őt hányan követik, illetve a korkülömbség is belesegít/rászámít.

Én személy szerint nem örülnék, hogy olyan ember írna nekem instán vagy telegramon akit nem ismerek egyáltalán, viszont tiktokon örülnék neki.

jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyilvanos, sok kovetoje van. Pl tobb ezer, kutya sem foglalkozik vele, hogy ki jelol be
jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 ez insta
jan. 22. 15:35
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, az insrája nyílvános vagy privát ulletve hány követője van neki instán illetve mennyi fiókot/embert követ ő? Azért kérdezem, mert ezek is közre játszhat. Én például azért is tetten privátra a fiókom, hogy csak azok láthassák akiket ismerek és akarom és, hogy így is csökkenjen a nem kívánatos üzenetek száma
jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok továbbra is, ha szeretnéd nyugodtan megbeszélhetjük ezt privátban is, illetve ha tudok segítek neked a rendelkezés álló infók alapján
jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 privát az instája. 121 követője van és 27 embert követ
jan. 22. 15:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszélgettél már vele valahol online illetve honnan szerezted/találtad meg az instáját?
jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 nem ismerem sajnos. Ki dobta hogy ajánlott fiókok és valahogy elkezdtem egyre többször nézni a profilját.
jan. 22. 15:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Illetve mi az amit még tudsz róla (nemzetiség, életkor stb)? Meg amennyiben nem gond meg tudnád osztani a saját életkorodat itt vagy akár privátban?
jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 inkább privátba beszéljünk
jan. 22. 15:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!