Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzek rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel mostanában sokat járunk ki, alakulhat valami, de nemvagyok benne biztos hogy neki is azok e a szandekai mint nekem (én jelenleg nyitott lennék egy kapcsolatra, vele erről nem beszéltem még). Hogyan kérdeztek rá/Nektek mik a tapasztalataitok ilyen téren (pl miben látszódik meg hogy többet is akarna esetleg mint párszor lesmárolni egymást😐)

16/L

17/F



jan. 22. 23:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi már késő van elfelejtettem odaírni hogy Januar 5. ota van ez így köztünk és kb december közepén találkoztam vele eloszor.:)
jan. 22. 23:36
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugodtabb pillanatban, mikor csak ketten vagytok, kérdezz rá őszintén. Ennél tisztább út nincs.
jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyértelmű hogy ez már kapcsolatnak számít, ha meglátna egy másik fiúval smárolni téged tuti rosszul esne neki:')
jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Valóban késő van lehet hogy azért nem értem.. hogy hova jártok ki?

Ha smárolni ahogy a 3as írja akkor ez már csak egy kapcsolat

De ha azt szeretnéd hogy ez legyen kizárólagos kapcsolat akkor állítsd válaszút elé vagy jártok rendesen vagy vége a smárolgatásnak

jan. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Így igaz, lehet hogy már az, de jelentsétek is ki hogy hivatalos legyen.
jan. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy erre mégis milyen választ vársz, vagy, hogy egyáltalán erre lehet-e jót adni a puszta üres találgatásokon kívül.
jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!