Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jogos ez a részükről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ez a részükről?

Figyelt kérdés

Beszélünk egy lánnyal. Haveri szinten vagyunk, de hónapok óta jóban vagyunk, szerintem inkább barátom marad, de ez most nem lényeges.


Nemrégiben mesélte, hogy elmegy túrázni a barátnőivel és eszméltem, hogy az egyik barátnőjét ismerem korábbról. Szóltam neki, hogy szeretnék vele váltani pár szót, hogy emlékszik a rám, stb. Beszéltünk(telefonon) és lehordott mindennek, alpári módon beszélt rólam, hogy azt sem tudja ki vagyok és nem érdeklem. Pedig 100%, hogy ismerem és csak akartam kérdezni, hogy emlékszik-e, tehát nem értem a tiltakozást, mert olyanról, hogy beszéljünk szó sem volt.


Ezek után mentek egy másik barátnőjével közös programra, akit nem ismerek egyébként. Mondta a lány, hogy lehet, hogy készítenek egy kisfilmet a Youtube csatornájára a programról, de nem biztos. Írtam a barátnőjének, hogy győzze meg, hogy készítsenek kisfilmet, mert magam is kamerákkal foglalkozom hobbiként és ilyen területre tanulok és érdekelne, megnézném.

Erre alpári módon válaszolt, hogy mit képzelek, hogy megparancsolom neki, hogy mit mondjon a barátnőjének.


A lány nem viselkedett így eddig. Mit gondoltok? Érdemes vele jóban maradni, ha a baráti társasága így viselkedik? Szerintem egy szoros barátságnál alap egymás baráti körének tisztelete, sőt, jó, ha jóban is vannak. Mit szóltok?



jan. 26. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Aha, biztos.
jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nekem is volt már olyan, hogy írt nekem egy srác, hogy régebbről ismer, mert együtt dolgoztunk x helyen (sose dolgoztam ott), de képtelen volt ezt felfogni, hogy gőzöm sincs ki ő, de még vmi képet is küldött, amin szerinte én vagyok, csak barna hajjal (sose volt festve a hajam), de nem tudtam meggyőzni, és végül nekem is csak az vált be, hogy elhajtottam elég durván.


Másrészt meg engedd el, nem kell neked ilyenekkel foglalkozni, lesznek majd értelmes lányok is körülötted, akik nem így reagálnak majd.

jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 megértelek azért az más helyzet. Maga a lány normális nagyjából, csak a barátnői ilyenek.
jan. 26. 21:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk itt a lányt 100%, hogy ismertem és nem is igazán ez a fő gond.
jan. 26. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon fura... szerintem ennél értékesebb emberekre szánd az idődet!
jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 igazad van!
jan. 26. 23:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6 biztos találsz jobb embereket;)
jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Úgy tűnik, hogy alapból nem vagytok jóban, és mindkettő elutasít.


Akkor mi a kérdés?

jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 a lánnyal jóban vagyunk nagyon, a barátnőivel van a gond.
jan. 29. 21:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!