Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez hogy lehetséges első randin?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehetséges első randin?

Figyelt kérdés

Egy lány egyik nap odajött a baratnőivel és bevallotta hogy tetszem nekem.

Mint a legtöbb férfi kaptam is az alkalmon elhivtam kajálni stb

Viszont egy hatranya szokott ezeknek lenni hogy lábfétises vagyok és korabbi esetek miatt is meg leszarva az itteni/nem itteni “tanacsokat” en egybol elmondtam neki mikor vàrtuk a kajàt. És full nyugodtan mondta hogy okes ertem és 2. Alkalomnàl már ennek a megèlèsèvel kezdtuk… furcsa azok utan hogy GYK-n is allandoan olyanokat irnak hogy majd kesobb meg ne ezzel kezd és tessék.. lehet nem olyan kerdes féle de úgy ereztem meg kell osztanom 😀



márc. 7. 08:10
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Valszeg elég bevallalós csaj, hiszen ő ment oda hozzád, ezért elfogadóbb a fétisedsel kapcsolatban is.

Az is lehety hogy látott ő már sokmindent.. :)

márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Szerencsés vagy. Mit engedett meg, bármit csinálhatsz a lábaival?
márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#12 Ahha, rohadt jó
márc. 12. 19:05
 14/19 anonim válasza:
100%
#13 Áá, irigyellek.😅 Küldesz egy képet a lábairól?
márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#14 tudnék küldeni de nem szeretnék.. azért ez mégis csak olyan

Meg nem olyan jók mert mikor csináltam nem voltunk együtt 😅

márc. 13. 17:28
 16/19 anonim válasza:
#14 Légyszi, csak 1 képet privátban😢
márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"...bevallotta hogy tetszem nekem."


Érdekes beszélgetés lehetett.



Amúgy meg miért ne szerethetné lány is az ilyet?

márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Szerencsés eset valóban, de egy ilyen lány akkor érne nekem bármit is, ha nyáron szeret mezítláb lenni akár a lakásban, akár egy nyitott lábbeliben az utcán,ja meg nem festi a lábkörmeit.

Mennyire hasonlít ezekre az a lány?

márc. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18 Az tuti hogy nyáron folyamat mezitláb van mert régebb ota ismerjük egymást és mindig egy szexi szandálban van. A körmeit is festi amit é nagyon szeretek :D az hogy a házban is ugy van-e sztem igen de majd idén megtudom
márc. 19. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!