Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek “erőltessem” a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolbaszkarika kérdése:

Szerintetek “erőltessem” a randizgatást vagy ne?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm. Voltam már pár randin, de mindig úgy zavarban, kellemetlenül éreztem magamat rajta és csak az járt a fejemben hogy “tényleg szükségem van nekem erre?” függetlenül a lányoktól akikkel semmi baj nem volt. Én tökre megvagyok egyedül csak néhány ismerőseim mindig ezzel viccelődnek és erőltetik. Viszont bennem van hogy mégis miért olyan jó ha az embernek van párja és milyen érzés szeretni valakit. Szerintetek ilyen korban igenis ismerkedni kéne vagy hagyjam és majd egyszer lesz valami? ( nem vagyok meleg :D )
máj. 13. 03:11
 1/5 anonim válasza:
86%

Szia! Én ugyan fiatalabb vagyok, de én is hasonlóan vagyok.

Nem szükséges erőltetni, nem kell fiatalon lekötnöd magad egy kapcsolathoz, élvezd ameddig egyedül vagy.

A társas élet nem olyan jó mint hangzik, sok felelősséggel, és nehézségel jár, én már próbáltam.

Majd egyszer lesz valami, hidd el, egyik ismerősöm 31 éves koráig egy randin sem volt, mégis 3 évre rá megházasodott.

Csak hibát követnél el szerintem, hallgass magadra, és ne a környezeted nyomására.

máj. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp sem szabad eröltetni, pláne nem mások miatt, mert így csak rossz tapasztalataid lesznek. Éld az életedet, aztán majd elmész randizni, ha úgy igazán megtetszik valaki.:)
máj. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp se! Csak akkor menj randizni, ha örömödet leled benne.
máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%

Próbáld fiúkkal, ha a lányokkal zavarba vagy!

De semmi bzulás!

máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj inkább online, vagy ahogy neked tetszik. Ne görcsölj rá, de ha találsz valami szimpi lányt elhívhatod valahova persze. Ismerkedni ismerkedj, de ne eröltetetten.
máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!