Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az baj, ha nem mondom el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nem mondom el a szüleimnek, hogy randizni megyek?

Figyelt kérdés
Félek elmondani nekik. 18 vagyok, de még otthon élek. Azt mondtam, hogy egy barátnőmmel találkozok, és tényleg, csak előtte egy sráccal is.

máj. 22. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj.
máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem fog nekik rosszul esni?:/
máj. 22. 12:11
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit mondj nekik, hogy helyileg hová mész, hogy baj esetén ott keressenek. Szerintem elég akkor beszélni a srácról, ha már alakul valami.
máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
okés, azt tudják! Köszi!
máj. 22. 12:17
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, 18 évesen azért el kell kezdeni szocializálódni, felnőni, ami épp ebben az esetben az érzelmi leválást, a függetlenedést jelenti. Van magánéleted, és normális, hogy az évek előrehaladtával egyre kevésbé kötöd az orrukra a legkisebb momentumokat is.

Szóval egy sima tali szerintem simán kezelhető egymagad...

máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Az én anyám örült volna ha ennyi idősen randizni mentem voltam, te meg ezen gondolkodsz, hogy menjek vagy nem, anyuka apuka mit fog gondolni. Miért esne rosszul nekik, vagy úgy gondolják, hogy férfi nélkül fogod leélni az életedet? Ne legyél ennyire tutyimutyi! Közlöd velük, hogy van egy srác akivel szeretnél megismerkedni, majd jövök. 18 évesen ez nem nagy elvárás.
máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Te valami kolostorban élsz? Randizni bűn? Majd esküvő után?
máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

Miert lenne baj?

Azt is elmondod nekik ha budira mesz?

máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmondhatod nekik, nincs ezzel gond.
máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, ha eleinte nem avatod be őket, de idővel, ha komolyodni kezd a dolog, szerintem jó lenne.
máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!