Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha van egy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy nagyon csinos, szép, kedves, aranyos, intelligens és okos lány a környezetemben, aki szereti a humort, de érzékeny is?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, hogy jó a humorérzékem, sokan nevetnek a vicceimen, ugyanakkor néha karistolja a humorom a fekete humor, a kétértelmű humor stb. mezsgyéit is. Erre persze az amúgy szintén intelligens és udvarias, ugyanakkor mégis csak más gondolkodással rendelkező fiú barátaim abszolút kapóak, de egy érzékeny lelkű leányzónál más a helyzet... Néha kicsit tapintatlan is vagyok e téren és nem veszem észre, hogy mi az, amivel már nem kéne viccelni (persze a normál társadalmi normákat tiszteletben tartom, de ha a partnerem érzékenyebb, akkor gyakran nem veszem észre, hogy ez már neki sok).


Onnan tudom mindezeket, hogy kicsit már ismerem korábbról, valamint vannak közös barátaink is.


Mit tegyek, ha nem akarok egy búskomor akárki sem lenni, ugyanakkor nem szeretném a kis hölgyet megbántani sem? Azt nem élném túl... Én a köbön lennék olyan szomorú, mint ő. Azt szeretném, ha egy komoly fiút látna bennem, aki annak ellenére, hogy egyenes és komoly a mindennapokban (pl. suliban), a megfelelő társasággal elengedi magát, vidám és tud nevetni a dolgokon, ugyanakkor tapintatos és észben tartja a határokat.



máj. 24. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hülyén hangzik, de a tapasztalás sokat számít. A barátnőm is érzékeny típus, ezért kellett pár hónap, mire kitapasztaltam, hogy mik azok a viccek, amik hatására már nem érzi jól magát. Persze ezt nem tudatosan csináltam. Néha nem lehet elkerülni, hogy ne bántsd meg az ember, de legalább legközelebb már tudni fogod, hogy mivel ne viccelődj.
máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Túlságosan rávagy betegedve erre a csajra és megakarsz neki felelni. Nem lehet egyfolytában a kedvében járni mert így szinte feladod az eredeti énedet és már nem is magadat adod előtte.
máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Maradj humoros, de a nagyon sértő dolgokat kerüld. Találd meg az egyensúlyt.
máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nagyon figyelj oda, hogy nehogy bepisilj amikor a közeledben van. Figyelj oda mindig, ha nagyon kell pisilni, ne visszatartva legyél a közelében. Mindenki maga dönti el, hogy a gatyába pisil, vagy a vécébe.
máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Húgyos, büdös gatyában nem lehet csajozni.
máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az osztály legjobb, modellkedő nőjének ne legyél az erőltetett bohóca, hanem virítsd a lóvét.
máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyi egyszerű, ne gyere össze ilyen lánnyal te ilyen vagy! Keres olyan lányt akinek hasonlóan beteg humora van mint neked
jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!