Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy lány leláttamoz , aztán kérdőre von higy haragszok-e rá?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, beszélgettünk messengere 4 nalig , randit beszéltünk meg , folyamatosan kerestük egymást.

Majd jött egy nap ami 180 fokos fordulatot vett, ott leláttamozott olyan 11.00-körül, aztán rámírt éjfélkor h haragszok e rá.

Azóta sértődékeny , passzív felém és még sorolhatnám .

Mi lehet a probléma?

Köszi a válaszokat előre is .

20/F



máj. 24. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom olyant írtál. Mondjuk ma már mindenki képes mindenen behisztizni.
máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha megkérdezed. Rontani nem tudsz a helyzeten.
máj. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdezz rá, az a tuti.
máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem. Azt mondta hogy nem érti ezt az egészet , hogy egyik nap monden jó , a másikon meg nem keresem egész nap. De igazából ezt az egészet nem értem. Egyébként mióta megkérdeztem tőle , válaszolni se akar 😆
máj. 25. 10:20
 5/8 anonim válasza:
100%

Ezt most kezeld fenntartással amit mondani fogok. Mert ha ez a lány nem ilyen, akkor lehet ártana a kapcsolatotoknak ha mégis így tekintenél rá.

Szóval én a saját rossz tapasztalataim alapján azt mondanám, hogy talált időközben valaki mást, akit nálad érdekesebbnek talált. És most ezzel előre menekült hogy feszültséget és sértődést provokált, így megideologizálva magának is hogy miért oké a váltás.

A másik opció szintén nem túl derűs. Lehet ő csak rajongást vár, hogy szórakoztasd, és még ki tudja hány másik ember van. Máskülönben nem értem hogy történhetett meg hogy nem keres egy napon át, miután még ő láttamoz le. Nyilván azt várta te nyomulj tovább. Csak hogy ez ugye nem így működik, normális esetben.

Alapból meg én is arra szavaztam volna kérdezd meg mi újság, de hogy még utána ő sértődik meg, hát érzelmileg nem túl érett személyiség. Lettek volna még ott problémák a későbbiekben is, úgy érzem.

máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van valami abban, amit #5-ös mond. Nekem hirtelen az ugrott be, hogy talán gyáva nyíltan elutasítani téged, ezért valami kreált összeveszéssel próbál meg lekoptatni
máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen én is ezeket sejtem . De meg van a terv . Kap egy hetet ha keres keres ha nem akkor én keresem egy hét után és kiderül, a szövegkörnyezetből h mi lesz.
máj. 25. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy nem tudott válaszolni és megkerdezte, hogy megsértett-e, vagy nem szeretne semmit.
máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!